5 sposobów na udekorowanie świątecznego stołu

Total
0
Shares

Święta to czas kiedy możemy sobie pozwolić na większą dozę fantazji, w dekorowaniu wnętrz. Najprostszym rozwiązaniem będzie udekorowanie domu ozdobami, które nadadzą mu magicznego, świątecznego uroku. Wystarczy tak niewiele by poczuć intensywniej zapach świąt.

Boże Narodzenie zbliżą się wielkimi krokami, dowiedz się jak wprowadzić niepowtarzalny, wyjątkowy świąteczny nastrój w swoim domu.

Stół jest miejscem, gdzie koncentruje się cała rodzina, oto 5 sposobów na ozdoby stołowe, które spodobają się twoim gościom.

źródło: www.polki.pl

1. Aby twój świąteczny stół pachniał choinką, udekoruj bożonarodzeniowy stół stroikiem z żywych gałązek iglaków.

Aby samemu stworzyć stroik, należy zaopatrzyć się w specjalną, sztywną gąbkę do wbijania gałązek. Konieczna jest również świeczka ? szczególnie urokliwy efekt da świeczka zapachowa. Przydadzą się również ozdoby choinkowe oraz różnego rodzaju drobne dodatki.

Inspiracją mogą być dodatki, które znajdziesz w Ikei

źródło: www.ikea.com

cena: 2,50 zł.

2. Pachnąca świętami dekoracja ze świeżych pomarańczy i goździków

Dekoracja jest tak prosta,że zajmie tobie 5 minut. Wystarczy bowiem wbić goździki w skórkę pomarańczy, pachnie i wygląda efektownie.

źródło: www.magazyndomowy.pl

źródło:www.kulinarneinspiracje.pl

3. Dekoracyjnym oraz użytkowym elementem każdego stołu są okazjonalne serwetki, które powinny zgrać się z kolorystyką twojego stołu

źródło: www.craft24.pl

cena: 0,60 zł.

4. Udekoruj stół w wolnych przestrzeniach pierniczkami, małe smaczne akcenty

źródło: www.deccoria.pl

5. Świecąca dekoracja na stole, możesz delikatnie przyciemnić światło w pomieszczeniu by stworzyć nastrój

źródło: www.fide.pl

cena: 77,90 zł.

Artykuły podobne

10 bajkowych prezentów dla dzieci od Mikołaja

Dzieci najbardziej cieszą się ze świąt, a przede wszystkim prezentów, które znajdują pod choinką. By sprawić im prawdziwą gwiazdkową przyjemność, warto poświęcić chwilę na wybór tego wymarzonego podarunku. Jakie prezenty…
Zobacz więcej ...