Cztery prezenty dla czterolatka

Total
0
Shares

Zbliżają się Święta i z pewnością każdy mały chłopiec z niecierpliwością oczekuje na prezent. Wybór odpowiedniego prezentu nie jest łatwy, gdyż na rynku możemy znaleźć wiele zabawek , które przyciągają nas swoimi kolorowymi opakowaniami. Ale czy piękne, kolorowe opakowanie to wszystko? Prezent nie musi być przecież duży i kosztowny, aby cieszył czterolatka. Powinien przede wszystkim bawiąc uczyć, przynosić radość i emocje Twojemu dziecku. 

Każdy z nas zna klocki Lego i zapewne każdy miał szansę bawić się nimi. Obecnie firma Lego proponuje bardzo bogatą ofertę klocków. Dla czterolatka odpowiednie będą klocki z serii City, które pozwalają na budowanie pojazdów i scenek z życia mieszkańców, co z pewnością pozytywnie wpłynie na wyobraźnię Twojego dziecka.

– Lego City Przejazd Kolejowy:

Lego City Przejazd Kolejowy

Cena: 61 zł

Innym prezentem może być samochodzik ze znanej niemal każdemu dziecku bajki Auta. Opakowanie zawiera 48 elementów do złożenia samochodu, specjalny klucz Klip Kitz, który wzmacnia łączenia, dwustronną tabliczkę z logo Autka, która ozdobiona naklejkami i pokolorowana stanowi atrakcyjne tło dla złożonej zabawki, zestaw naklejek do dekorowania tabliczki oraz samochodu zgodnie z załączoną instrukcją.
Dziecko może zmieniać wygląd Zygzaka, co napewno pozytywnie wpływa na atrakcyjność tej zabawki. 

– Klip Kitz Cars – Zygzak McQueen Auta:

Klip Kitz Cars - Zygzak McQueen Auta, jakiprezent.pl

Cena: 45zł

Kolejnym prezentem, który pozwoli Twojemu dziecku jednocześnie bawić się i uczyć jest gra z serii Smart Games. Łamigłówki Smart Games stworzone są po to, by wspomóc w rozwoju dzieci już od najmłodszych lat. Gry przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Dla czterolatka odpowiednia będzie gra Mądry Zamek, która rozwinie u Twojego dziecka pomysłowość, wyobraźnię i umiejętność ligocznego myślenia. Zadanie dziecka polega na ułożeniu klocków w taki sposób, aby powstał jeden z zamków umieszczonych w książeczce. Opakowanie zawiera 7 drewnianych klocków oraz książeczkę z zadaniami. 

– Mądry Zamek z serii Smart Games:

Mądry Zamek Smart Games, planetadziecka.pl

Gdzie: planetadziecka.pl

Cena: 82zł

Więcej gier z Serii Smart Games 

Dla miłośnika wyścigów polecam Tor Samochodowy "Potrząśnij i jedz?" Fisher Price. Fantastyczny tor, który napewno zapewni Twojemu maluchowi emocjonującą zabawę. To zupełnie nowy tor dla samochodzików z serii ,,Potrząśnij i Jedź". Zawiera dwa samochodziki oraz czujnik na podczerwień, który kontroluje start i wjazd na metę. Atrakcyjnym dodatkiem są bramki oraz wyświetlacz LED, który zlicza okrążenia. Wystarczy tylko potrząsnąc samochodzikiem. Komentator omawia przenieg wyścigu, a na mecie ogłasza wzycięzcę. 

Ten tor z pewnością zapewni Twojemu dziecku wspaniałą, niezapomnianą zabawę. 

– Tor Samochodowy "Potrząśnij i jedź" Fisher Price:

Tor Samochodowy, jakiprezent.pl

Cena: 139zł

Artykuły podobne