FNE Silesia Rybnik i jej produkty

Kuchnia to centrum życia domowego. Wyposażona w naczynia gwarantujące bezpieczne i zdrowe  gotowanie staje się obiektem westchnień każdej Pani Domu. Sięgając po materiały najwyższej jakości zadbamy o bezpieczeństwo, komfort i zdrowie naszej rodziny. Dzięki emaliowanym produktom z Fabryki Naczyń Emaliowanych Silesia Rybnik wykonywanie codziennych, żmudnych prac kuchennych stanie się łatwe i przyjemne. 

Naczynia Silesia

Niewiele zakładów przemysłowych działających w Polsce może pochwalić się historią branży, sięgającą roku 1753. Produkcję naczyń kuchennych z powłoką emaliowaną rozpoczęto tu w latach 1885-1891. FNE Silesia Rybnik jako jedyny zakład w Polsce wytapia szkliwa. Technologia opiera się na recepturach, będących wynikiem stuletnich doświadczeń w tej branży. Perfekcyjne opanowanie techniki emalierskiej skutkuje niezwykłą trwałością i niepowtarzalną kolorystyką naczyń.

Naczynia Silesia

Naczynia Silesia

Dzięki wysokiej jakości wykonania oferowanej za dobrą cenę, produkty z logo FNE Silesia Rybnik stały się ulubionymi naczyniami kuchennymi wielu gospodyń w Polsce. Specjalnie wyselekcjonowana stal i wysokiej jakości emalia dają gwarancję, że naczynia emaliowane, są wytrzymałe i estetycznie wykonane. Optymalna grubość konstrukcji stalowej zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i zmniejsza ryzyko przypalenia potrawy. Emaliowane produkty na długo utrzymują ciepło wewnątrz naczynia, co skraca czas przygotowywania potraw i pozostawia je dłużej ciepłe.

Naczynia Silesia

Emaliowana powłoka dzięki gładkości i szczelności uniemożliwia gromadzenie i rozmnażanie się bakterii – jest zatem higieniczna i nie wpływa na jakość przyrządzanych potraw. Szklista powłoka jest odporna na wysokie temperatury, korozję, detergenty i ścieranie, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Niezwykle odporna również na promienie UV, co zapewnia trwałość i intensywność koloru przez długie lata. Emaliowane naczynia są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki powierzchni  "easy to clean" nie trzeba ich polerować. Naczynia są bezpieczne  dla zdrowia: przyjazne dla dzieci, ekologiczne i antyalergiczne. Odpowiednie dla osób podatnych na uczulenia – mogą w nich bez obaw przygotowywać ulubione potrawy. Garnki nadają się do przechowywania żywności, zachowują naturalny smak gotowanych potraw. Naczynia można używać na wszystkich rodzajach kuchenek w tym indukcyjnych, nadają się do mycia w zmywarkach.

Naczynia Silesia

Kampanię reklamową produktów z oferty FNE Silesia Rybnik – Żyj zdrowo i kolorowo można było zobaczyć w ogólnopolskiej telewizji TVP INFO. Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego.

###NEWS_VIDEO_1###

www.pieknowdomu.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO