Kuchnia to centrum życia domowego. Wyposażona w naczynia gwarantujące bezpieczne i zdrowe  gotowanie staje się obiektem westchnień każdej Pani Domu. Sięgając po materiały najwyższej jakości zadbamy o bezpieczeństwo, komfort i zdrowie naszej rodziny. Dzięki emaliowanym produktom z Fabryki Naczyń Emaliowanych Silesia Rybnik wykonywanie codziennych, żmudnych prac kuchennych stanie się łatwe i przyjemne.

Naczynia Silesia

Niewiele zakładów przemysłowych działających w Polsce może pochwalić się historią branży, sięgającą roku 1753. Produkcję naczyń kuchennych z powłoką emaliowaną rozpoczęto tu w latach 1885-1891. FNE Silesia Rybnik jako jedyny zakład w Polsce wytapia szkliwa. Technologia opiera się na recepturach, będących wynikiem stuletnich doświadczeń w tej branży. Perfekcyjne opanowanie techniki emalierskiej skutkuje niezwykłą trwałością i niepowtarzalną kolorystyką naczyń.

Naczynia Silesia

Naczynia Silesia

Dzięki wysokiej jakości wykonania oferowanej za dobrą cenę, produkty z logo FNE Silesia Rybnik stały się ulubionymi naczyniami kuchennymi wielu gospodyń w Polsce. Specjalnie wyselekcjonowana stal i wysokiej jakości emalia dają gwarancję, że naczynia emaliowane, są wytrzymałe i estetycznie wykonane. Optymalna grubość konstrukcji stalowej zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i zmniejsza ryzyko przypalenia potrawy. Emaliowane produkty na długo utrzymują ciepło wewnątrz naczynia, co skraca czas przygotowywania potraw i pozostawia je dłużej ciepłe.

Naczynia Silesia

Emaliowana powłoka dzięki gładkości i szczelności uniemożliwia gromadzenie i rozmnażanie się bakterii ? jest zatem higieniczna i nie wpływa na jakość przyrządzanych potraw. Szklista powłoka jest odporna na wysokie temperatury, korozję, detergenty i ścieranie, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Niezwykle odporna również na promienie UV, co zapewnia trwałość i intensywność koloru przez długie lata. Emaliowane naczynia są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki powierzchni  “easy to clean” nie trzeba ich polerować. Naczynia są bezpieczne  dla zdrowia: przyjazne dla dzieci, ekologiczne i antyalergiczne. Odpowiednie dla osób podatnych na uczulenia – mogą w nich bez obaw przygotowywać ulubione potrawy. Garnki nadają się do przechowywania żywności, zachowują naturalny smak gotowanych potraw. Naczynia można używać na wszystkich rodzajach kuchenek w tym indukcyjnych, nadają się do mycia w zmywarkach.

Naczynia Silesia

Kampanię reklamową produktów z oferty FNE Silesia Rybnik – Żyj zdrowo i kolorowo można było zobaczyć w ogólnopolskiej telewizji TVP INFO. Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego.

Artykuły podobne

Organizator Motorp

Taki duperel na inne duperele. Do porządkowania, układania, ogarnięcia porozrzucanych w różnych miejscach ciuchów/książek/dokumentów/inszych inszości. A i ładnie wygląda, z etykietą z przodu ułatwiającą identyfikację skondensowanych gratów. Panowie – przyda…
Zobacz więcej ...