Manga znad Wisły

Total
0
Shares

    Dar-chan odkryłem przeszukując parę miesięcy temu portal deviantart. Jej dojrzała kreska, wszechstronność stylu oraz perfekcja w kwestii szczegółów i dalszych planów rysunku już wtedy przyciągnęły moją uwagę. Później okazało się, że ma ona na koncie ilustracje do Nowej Fantastyki oraz jedną oficjalnie wydaną mangę – "Undead Fairy-tales".

    Jednak poza ambitniejszymi projektami Dar-chan tworzy też pojedyncze rysunki, czasem osadzone w świecie jej mangi, czasem zaś będące po prostu wytworami jej wyobraźni. Najlepszą wiadomością jest to, że część z nich jest na sprzedaż.

    Dział z rysunkami na sprzedaż znajduje się TUTAJ. Cena uwarunkowana jest wielkością i techniką wykonania: najmniejsze dzieło liczone jest w centach, najdroższe to koszt ok. 26 $. Wszystkie cechuje wysoka jakość, przywiązanie do detali, trudno je naprawdę odróżnić od arkuszy tworzonych przez profesjonalnych mangaków (co widać na załączonych obrazkach).

    W okresie zbliżających się świąt rysunki tej utalentowanej Krakowianki mogą być ciekawą i wartościową alternatywą dla sztampowych prezentów. O Dar-chan z pewnością będzie głośno, a wtedy, kto wie, za ile sprzedawane będą jej dzieła? Wy macie okazję już teraz.

Artykuły podobne

No to gramy!

Właśnie wybieram się z wizytą do trójki rozbrykanych maluchów. I oczywiście zastanawiałam się czym ich ucieszyć. Wybór padł na grę, bo to fajna zabawa, która zaangażuje wszystkich – łącznie ze…
Zobacz więcej ...