Pościel z rozśpiewaną Hannah Montana

Total
0
Shares

Hannah Montana ? zwykła nastolatka w dzień i gwiazda estrady w nocy  ? jest ucieleśnieniem dziewczęcych marzeń. Dziewczynki wariują na jej punkcie. I trudno im się dziwić. Bo któż nie chciałby być drugą Hannah Montana ? obdarzoną świetnym głosem nastolatką, która dzięki chwytliwym piosenkom podbiła już chyba cały świat?

Poza DVD i książkami o Hannah Montana na topie są więc ubrania, zabawki oraz wszelkie gadżety z jej wizerunkiem ? od artykułów szkolnych przez balony, talerzyki i kubeczki (świetne na urodzinową imprezę) po pościel. Ta niepokorna dziewczynka już dawno zdeklasowała disney’owskie księżniczki. Jeśli więc ciągle nie masz pomysłu na prezent dla swojej córki czy siostrzenicy, koniecznie sprezentuj jej pościel ? z wizerunkiem rozśpiewanej Hannah Montana rzecz jasna. Te miękkie w dotyku, wykonane ze 100% bawełny poszewki na poduszkę i kołdrę wprawią w zachwyt każdą dziewczynkę. Obdarowana na pewno wyda okrzyk przeogromnej radości, a wieczorem, zmęczona po całym dniu wrażeń, z przyjemnością odda się w delikatne, bawełniane objęcia Hannah, zasypiając z szerokim uśmiechem na ustach.

Kupisz w sklepie: calvado.pl

Cena: 99 zł.

Artykuły podobne

“Przenośny” Seagate 1TB

W dzisiejszych czasach właściwa achiwizacja danych jest wręcz wymagana. Na rynku możemy znaleźć mnóstwo elektroniki pozwalającej nam na praktyczną segregację najważniejszych dla nas informacji. Zdjęcia, z-rip’owane filmy, muzyka czy dokumenty muszą…
Zobacz więcej ...

Kawa dla opornych

Jeśli masz znajomego, który stroni od kawy, lecz chciałbyś aby kiedyś poczęstował Cię aromatyczną, doskonale przyrządzoną małą czarną, podaruj mu ten kubek.
Zobacz więcej ...