Piękna 40-letnia! Top 5 eleganckich prezentów na 40 urodziny dla kobiety.

Total
0
Shares

Wybieramy wspólnie Top 5 eleganckich prezentów na 40 urodziny dla kobiety. Tworzymy listę podarunków, które sprawią, że jubilatka poczuje się wyjątkowo i kobieco.  Istnieją pewne pomysły na prezent, które wywołają ten nonszalancki uśmiech na twarzy każdej kobiety. Wybierajmy prezent dla niej na 40 urodziny pamiętając, że prawdziwa elegancja opiera się na kobiecości.

Tort urodzinowy

Fot: pinterest

5. Chanel No.5 ? kobieca kalsyka, od 419 zł

,,Każda kobieta powinna mieć perfumy Chanel w pewnym momencie swojego życia?? ? to reguła zacementowana 60 lat temu przez Marilyn Monroe ? największą w dziejach wielbicielkę tego konkretnego zapachu – Chanel No.5. Wydaje się, że 40 urodziny to właśnie ten czas. Pora na zapach wyrafinowania , które tylko przychodzi z wiekiem. Jest to prezent idealny dla każdej kobiety na 40 urodziny. Każda jubilatka po 4 dekadach doceni ten elegancki i luksusowy podarunek.

Luksusowe perfumy Chanel

4. Pop Sand – zegarek firmy Apple monitorujący aktywność fizyczną i sen, 699 zł

Pop Stand ? to nowoczesny i elegancki prezent na 40 urodziny dla kobiety. Zegarek firmy Apple monitoruje aktywność fizyczną i sen, współpracuje z  urządzeniami z systemem Ios. Zegarek może być nową inspiracją do prowadzenia zdrowszego stylu życia poprzez monitorowanie aktywności fizycznej. Jest to ciekawy prezent zwłaszcza dla kobiety, która dużo podróżuje, ponieważ posiada on funkcję automatycznej zmiany stref czasowych. Gadżet zmierzy też Ilość wykonanych kroków, zarówno podczas spaceru, jak biegania, przeliczana jest na spalone kalorie i dystans.  Zarejestruje również sen i już z samego rana, po przebudzeniu dostarcza jego szczegółową analizę w postaci przejrzystych wykresów w aplikacji Health Mate. Aplikacja pozwala również ustawić delikatny budzik wibracyjny. Jeśli jubilatka zapomni o nastawieniu budzika wieczorem,  nie musi ponownie sięgać po telefon – wystarczy dwa razy stuknąć w tarczę zegarka by wskazówki wskazały godzinę planowanej pobudki, a następnie wróciły na swoje miejsce. Co ciekawe, zegarek jest również wodoszczelny (do 50 metrów), więc zarejestruje również ćwiczenia na basenie.  Pop Stand to elegancki i nowoczesny gadżet, który będzie idealny jako prezent dla kobiety na 40 urodziny!Inteligenty zegarek

3. Różowy szampan Veuve Clicquot, 279 zł

Szampany firmy Veuve Clicquot  to nieodzowna część wystawnych kolacji oraz wyjątkowych okazji ? dokładnie takich jak 40 urodziny kobiety. Firma Veuve Clicquot jest znana ze swoich różowych szampanów – jako pierwsza na świecie rozpoczęła ich produkcję. Marka jako jedna z niewielu, produkuje różowy szampan przy użyciu właściwej, tajemniczej techniki maceracji. Większość różowych szampanów dostępnych w sklepach powstaje  dzięki dodaniu porcji czerwonego wina na końcu produkcji. Pierwszy historycznie powstały szampan Rose to idealny, elegancki prezent na 40 urodziny dla kobiety. Butelkę ekskluzywnego trunku Veuve Clicquot z różową etykietą dostaniesz tutaj.
 

Ekskluzywny szampan

2. Niezwykła róża ? świeża przez kilka lat, 59 zł

Szukasz czegoś wyjątkowego i eleganckiego na prezent na 40 urodziny dla kobiety? Może pęk świeżych róż? Świeżych przez kilka lat! Jubilatka, zwłaszcza jeśli jest miłośniczką kwiatów ? będzie zachwycona. Od teraz w sypialni będzie mogła zawsze mieć świeże kwiaty od Ciebie! Róże stabilizowane to innowacyjny na polskim rynku produkt, nadal jeszcze nie znany większości kobiet, więc tym samym pozostaje ciekawy i magiczny. ,,Wieczne róże?? to normalne, cięte kwiaty, które zostają poddane procesowi stabilizacji, dzięki czemu pozostają świeże przez okres od 2 do nawet 5 lat. Na czym polega ta magia?  Jest to nic innego jak proces chemiczny, w którym świeżo ścięte róże pozostawia się na okres 3-7 dni w pojemniku ze specjalnym roztworem stabilizacyjnym, który wypiera soki rośliny i pozostaje w niej. Dodatkowo kwiaty stabilizowane są bezobsługowe – nie trzeba ich podlewać ani wystawiać na słońce. 

Wieczna róża

Fot: rosebelle.eu

1. Zakupy ze stylistką, od 349 zł

Niech poczuje się jak gwiazda ? wyjątkowo i kobieco. Zakupy ze stylistką to ciekawy pomysł na prezent na 40 urodziny. Niech nareszcie pozna swoje atuty i nauczy się je eksponować! Wspólnie ze stylistką wybiorą idealne komplety do pracy i na przyjęcia! 40 urodziny to czas podsumowań i najwyższa pora na zmiany! Te w szafie i w głowie!

Zakupy ze znawcą

Fot: pinterest

Artykuły podobne