Powerbank w 3 różnych odsłonach

Total
0
Shares

Z pewnością nie raz, nie dwa byliście w trakcie zdalnej pracy, na laptopie powiedzmy, kiedy w najmniej odpowiednim momencie padało zasilanie. Każdego chyba to spotyka. Jesteś w pociągu, na lotnisku, dworcu. Myślisz sobie, że to jest dobry czas na popracowanie. Sprawdzasz, na ile Ci wystarczy prądu i zasiadasz do roboty. Ikonka o niskim poziomie baterii pojawia się nieoczekiwanie. Kiedy masz już główny clue, kiedy wgryzłeś się w problem i już lecisz płynnie z rozwiązaniem. Pół biedy ,jeśli zdążysz zapisać, co zrobiłeś. I spróbujesz to później odtworzyć. Najgorsze, co może być, to zbagatelizować problem i z nadzieją, że uda się szybko zamknąć sprawę dalej dziubać swoje. Zasilanie pada, a my w tym momencie nie wiemy, czy nasza praca się zapisała, czy może właśnie doszło do legendarnego "strzału w stopę".

Aby temu zapobiec przedstawiam Wam 3 różne modele power banków. Abyście zawsze mogli skończyć, co zaczęliście. Aby niemal nigdy nie zabrakło Wam energii. I żebyście mieli ten komfort kolejnej chwili niezagrożonej pracy.

Akumulator Kensington Pocket Battery do Smartphonów. Działa ze smartphonami Blackberry, Nokia, Motorola, Samsung, HTC, LG. Ma wyjścia mini, micro i standardowe USB. Małe rozmiary, mała waga. Akumulator 1200 mAh (około 3,5h dodatkowych rozmów). Poręczny i przydatny.

Ile: od około 150zł

Power Traveller PowerChimp. Mieści dwie baterie AA. Końcówki micro, mini USB. Interfejs pasujący do większości telefonów. Ładuję się przez gniazdo zapalniczki samochodowej. Wskaźnik poziomu baterii. A i jako latarka posłuży.

Ile: 135zł

Power Traveller PowerGorilla. Olbrzymia pojemność 21000 mAh. Końcówki mini, micro i zwykłe USB. Pasuje nie tylko do telefonów, ale i wtyczek laptopowych. Ładowany przez gniazdko domowe lub ładowarkę samochodową. Trochę waży, bo 630g, ale jest mocna, odporna na temperaturę i trwała.

Ile: 819zł

Gdzie: oba Power Traveller’y można dostać w conrad.pl

Artykuły podobne

Miska na frytki

Frytkowym skrytożercom mówimy stanowcze: nie! Nie wstydźmy się pałaszowania kolejnych porcji tego ziemniaczanego przysmaku. Niech jedzenie zawsze będzie jawne, nawet kiedy już wszystko zostanie zjedzone. Wyobraź sobie radość smakosza na…
Zobacz więcej

Biżuteryjny zawrót głowy

Na wiosnę, gdy chcę coś zmienić w swoim wyglądzie, funduję sobie zawsze parę nowych kolczyków. Nie gustuję zbytnio w małych, świecących lub plastikowych wkrętkach, które można znaleźć w każdej „sieciówce”.…
Zobacz więcej