prezent na 10 rocznicę ślubu

Prezent na 10 rocznicę ślubu, który pomoże pozbyć się rutyny

Total
0
Shares

Po wielu latach do małżeństwa może wkraść się trochę monotonii. Żeby się jej pozbyć wybierz taki prezent na 10 rocznicę ślubu, który doda do Waszego związku odrobiny szaleństwa. Nie masz pomysłu jak to zrobić? Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc! Gwarantujemy, że z naszymi pomysłami zapomnisz co to nuda w związku.

Ekstremalna małżeńska przygoda

prezent na 10 rocznicę ślubu_ekstremalna przygoda

fot. gizmag.com

Nic nie jest tak ekscytujące, jak odrobina adrenaliny. Z okazji rocznicy podaruj sobie i swojej drugiej połówce skok ze spadochronem, na bungee, lot motolotnią albo szaloną jazdę off-road . To zapewni Wam nie tylko skok endorfinek, ale również wspaniałe wspomnienia, których będą Wam zazdrościć wszyscy znajomi.

Zmysłowy wieczór jako prezent na 10 rocznicę ślubu

prezent na 10 rocznicę ślubu_niezapomniany wieczór fot. clubexclusive.eu

Przyjęło się, że kluby nocne są wyłącznie grzeszną rozrywką dla mężczyzn. Zwalczmy ten stereotyp! Na rocznicę ślubu zamiast na tradycyjną kolację do eleganckiej restauracji wybierzcie się na drinka do ekskluzywnego klubu ze striptizem. Ten wieczór z pewnością na nowo rozpali Wasze emocje, zmysły i doda pikanterii w małżeństwie.

Spontaniczny wypad za miasto

prezent na 10 rocznicę ślubu_ weekendowy wypad we dwoje

fot. bigbearcabinscalifornia.com

Szara codzienność nauczyła nas ciągłego planowania. Czas to zmienić i zrobić coś spontanicznego. Zaskocz partnera lub partnerkę romantycznym wyjazdem na weekend. O wycieczce poinformuj nie wcześniej niż dobę przed wyjazdem, dzieci zostawcie u rodziny lub znajomych i spędźcie szalony, romantyczny weekend tylko we dwoje. W zależności od preferencji możecie wybrać się do chatki w mazurskich lasach, przytulnego pensjonatu w górach lub hotelu na starówce zabytkowego miasta. Najważniejsze, żeby miejsce było niecodzienne i wyjątkowe.

Na prezent na 10 rocznicę ślubu podaruj piękne widoki

prezent na 10 rocznicę ślubu_lot nad miastem

fot. sklep.aeroklub.waw.pl

Nawet jeżeli żyjemy w tym samym mieście od lat i dokładnie znamy każdy jego zakątek, z pewnością widok z lotu ptaka wciąż będzie zapierający dech w piersiach. Jako prezent na 10 rocznicę ślubu zafundujcie sobie i drugiej połówce lot widokowy nad miastem. Ta rozrywka pokaże z nieznanej perspektywy nie tylko miasto, ale może również pomoże spojrzeć nieco inaczej na Wasz związek.

Oczyść atmosferę strzelając

prezent na 10 rocznicę ślubu_laser tag

fot. intager.com

Przez lata w każdej relacji gromadzą się niechciane negatywne uczucia, żale, smutki i pretensje. Żeby oczyścić atmosferę w małżeństwie na rocznicę wybierzcie się na paintball i wystrzelajcie do siebie wszystkie negatywne emocje. Ta świetna zabawa może okazać się naprawdę dobrą terapią. Żeby nie zostawiła pamiątkowych siniaków proponujemy wybrać paintball laserowy 😉

Prezent na 10 rocznicę ślubu wcale nie musi być rzeczowy. Najlepszym uczczeniem wspólnie spędzonej dekady będzie podarowanie niezapomnianych wrażeń dla Was obojga.

Czytaj również:

Prezent na wieczór panieński – 5 pomysłów na pożyteczny podarunek

Jak wybrać prezent na wesele, kiedy nie znamy dobrze Młodej Pary?

Artykuły podobne