Wychodzisz dzisiaj na kolędowanie do znajomych i właśnie się zorientowałeś, że nie masz prezentu dla ich pociechy? Nic się nie martw pomożemy Ci wybrnąć z tej sytuacji. W Internecie znajdziesz całą masę pomysłów na prezent w 1 minutę. Vouchery na mnóstwo atrakcji dla naszych Milusińskich.

1.Indywidualna lekcja Squasha dla dzieci i młodzieży

Squash dla dzieci, WyjątkowyPrezent.pl,159zł

Warto zaszczepić bakcyla do sportu już od najmłodszych lat. Godzinna lekcja z doświadczonym w pracy z dziećmi trenerem to prezent dla każdego w wieku od lat 6 do 18 lat. Lekcja może być dla jednego lub dwójki np. rodzeństwa czy przyjaciół. W trakcie zajęć wykorzystywane będą liczne akcesoria squashowe specjalnie przeznaczone do nauki dzieci i młodzieży.

Sklep:WyjątkowyPrezent.pl

Cena: 159 zł

2. Nauka jazd konnej dla dzieci (okolice Poznania)

Jazda konna dla dzieci, WyjątkowyPrezent.pl, 40zł

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci to idealny sposób na poznanie fascynującego sportu. Indywidualne zajęcia z instruktorem jazdy konnej to zajęcia, podczas których przede wszystkim dziecko może zaprzyjaźnić się z koniem i nauczyć się czuć pewnie w jego obecności. Będzie miało możliwość przygotowania konia do jazdy: w asyście instruktora wyczyści go i osiodła, a potem w bezpiecznych warunkach i w miłej atmosferze pozna podstawy jeździectwa.

Sklep:WyjątkowyPrezent.pl

Cena: 40 zł

3. Przygoda na linach dla dzieci

Park linowy, WyjątkowyPrezent.pl, 39zł

Park linowy to miejsce wymarzone dla młodych odkrywców a do tego idealny dzień na świeżym powietrzu! Mostki linowe, drabinki, trasy w koronach drzew – to wszystko przeszkody, które trzeba pokonać na specjalnie przygotowanej trasie wśród drzew, pod okiem profesjonalnego instruktora. Zapraszamy na przygodę stworzoną specjalnie dla dzieci od 5 do 10 roku życia.

Sklep: WyjątkowyPrezent.pl

Cena:39 zł

4. Gotowanie dla Dzieci

Podróż w magiczny świat kuchni. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego kucharza zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale także możliwość poznania nowych umiejętności

Gotowanie, WyjątkowyPrezent.pl, 65zł

Sklep: WyjątkowyPrezent.pl

Cena: 65 zł

Artykuły podobne

”Znajdź pieska”, ”Znajdź kotka” – czyli książeczki do szukania

Wszyscy dobrze wiemy, iż książki pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Pomagają rozwijać język i słownictwo, rozszerzają świadomość i świat dziecka, pobudzają fantazję, dzięki nim dzieci mogą poznawać nowe zwierzęta, przedmioty…
Zobacz więcej ...