Prezent z okazji obrony, który będzie pięknym ukoronowaniem sukcesu!

Prezent z okazji obrony

Prezent z okazji obrony – czy to licencjatu czy też magistra musi być na tyle atrakcyjny, aby wynagrodził wszystkie godziny spędzone w bibliotece, zdane egzaminy, kolokwia, wszystkich złośliwych wykładowców i testy wielokrotnego wyboru. Lata studiów to okres, w którym ,,hartowana jest stal”. Prezent z okazji otrzymania tytułu naukowego powinien być pewnego rodzaju wisienką na torcie, elementem kreatywnego zaskoczenia. W Polsce prezenty z okazji obrony nie są obowiązkowe, jednak mile widziane i coraz częściej rodzina czy przyjaciele organizują podarunki z okazji obrony. Nie przyjęła się jeszcze, żadna tradycja tak jak w przypadku zegarków komunijnych. Mamy więc całe pole prezentów do dyspozycji! Wybierzmy ten, który będzie koronacją pięknego sukcesu!

Prezent dla studenta, http://i.telegraph.co.uk

Prezent z okazji obrony, kolczyki

Eleganckie i subtelne kolczyki wykonane z z wysokiej jakości ośmiokaratowego złota próby 333. Obok okazałego, większego serca umieszczone jest mniejsze serduszko z białego złota, podkreślone drobnym, lśniącym kryształkiem. Jest to ciekawy pomysł na prezent z okazji obrony dla dziewczyny, zwłaszcza iż możliwa jest opcja wykonania eleganckiego graweru techniką laserową. Na płytce przyczepionej do klasycznego pudełeczka można zamieścić dowolny napis, kilka miłych słów gratulacji.

kupisz w: jakiprezent.pl

#studia…i co dalej? kompas na dalszą drogę życia, 269 zł

Prezent z okazji obrony, kompas

Idealny pomysł zwłaszcza dla chemików czy biologów. Kompas został bowiem wykonany dla uczczenia życia i działalności wybitnej polskiej astronom Marii Kunickiej (Cunitz). Ze względu na jej wielkie dokonania zwano ją Śląską Ateną, a jej praca, „Urania propitia”, będąca udoskonaleniem tablic rudolfińskich Keplera, przyniosła jej sławę europejską. Tego typu prezent z okazji obrony ma więc zarówno wartość użytkową jak i piękną symbolikę. Kompas jest bardzo precyzyjnie wykonany. Wygląda bardzo elegancko – posiada piękną mosiężną pokrywę.

kupisz w: jakiprezent.pl

 

#skok ze spadochronem, 649 zł

prezent z okazji obrony_skok ze spadochronem

Koniec studiów to zakończenie pewnego ważnego etapu. Może warto odreagować i poczuć się wolnym jak ptak?Ciekawy pomysł na prezent z okazji obrony to skok spadochronowy z instruktorem. Odbywa się on na wysokości od 3500 do 4000 metrów. Podczas skoku otwarcie spadochronu ma miejsce na wysokości 1700 metrów, samo szybowanie trwa około pięciu minut. Absolwent będzie mógł swobodnie sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, a następnie zajmie się tym pilot tandemu.Przez nawet 50 sekund młody magister czy licencjat  doświadczy swobodnego spadania. Z pewnością będzie to niezwykła dawka adrenaliny, którą zapamięta do końca życia.

kupisz w: jakiprezent.pl

źródło: pinterest

#odreagowanie na strzelnicy, 149 zł

Ostre-strzelanie-1

Studia to również dawka stresu, a uzyskanie tytułu to masa adrenaliny. Na strzelnicy świeżo upieczony licencjat, inżynier czy magister będzie mógł na prawdę odreagować!  Do jego dyspozycji będzie kilka rodzajów broni o różnym kalibrze – Strzelba, Shotgun, Magnum 357, karabinek maszynowy. Każdy student to miłośnik mocnych wrażeń – taki pomysł na prezent na pewno się spodoba!

kupisz w: jakiprezent.pl

#iPhone 6s Plus 128GB, 4699 zł

prezent z okazji obrony_iphone 6s

Każdy student na zakończenie powinien podziękować za wsparcie edukacyjne Googlowi, Wikipedii, Google Translatorowi i kilku innym magicznym programom, które ułatwiają tą wyboistą drogę przez uniwersytet. Dobrym pomysłem na prezent w nagrodę może być nowowczesny i komfortowy iphone 6s. To prawdziwy niezbędnik w zawodowym życiu czy biznesie. Przyda się każdemu magistrowi!

Zobacz etui w: jakiprezent.pl

źródło: pinterest

#notes IRIS skanujący odręczne notatki na pamięć komputera firmy Apple, 799 zł

prezent z okazji obrony, notes-iris-skanujacy-odreczne-notatki-na-pamiec-komputera-b

To ciekawy pomysł na prezent z okazji obrony dla osoby nowoczesnej i lubiącej nowinki technologiczne. IRIS Notes Executive 2 to mobilny skaner notatek ręcznych IRISnotes Executive 2 – to profesjonalne urządzenie łączące w sobie zwykły długopis i skaner notatek. Dzięki funkcji OCR rozpoznaje tekst w 30 językach i zamienia zeskanowane obrazy w edytowalne dokumenty, które można otwierać na komputerze w aplikacjach takich jak Microsoft Word, Outlook czy Notatnik. Urządzenie można zabrać ze sobą w każde miejsce, dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Skaner może przydać się zarówno w dalszym studenckim życiu jak i na co dzień czy też w pracy – posiada pamięć mieszczącą do 100 dokumentów w formacie A4.

 

#spersonalizowana karafka na trunki z grawerem, 99 zł

prezent z okazji obrony, karafka szklana

,,Karafka Inżyniera Jana Kowalskiego”. ,,Nalewka Pani Magister Kasi”. Jaki grawer wykonasz by pogratulować osobie, która niebawem otrzyma dyplom ukończenia szkoły? Szklana, klasyczna karafka jest gotowa na pyszny trunek, dzięki któremu będziecie świętować otrzymany tytuł naukowy! W naczyniu zmieści się 0,75 l słodkiej ambrozji. Na szkle możliwe jest wykonanie dowolnego grawera techniką laserową.

kupisz w: jakiprezent.pl

Potrzebujesz więcej inspiracji? Znajdziesz ją tutaj:

Prezenty z okazji ukończenia edukacji – TOP 8

Prezent dla promotora

 

 

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Katarzyna

Katarzyna

wielbicielka muzyki jazzowej i meksykańskiej kuchni. Moje największe pasje to dziennikarstwo i fotografia. Według mnie, najlepszy prezent to butelka wina – wypita z najlepszymi przyjaciółmi, gra planszowa, która sprawia, ze rodzina spędza cały wieczór razem, lub skok ze spadochronem w tandemie, który pozostaje wspólnym wspomnieniem na zawsze. Prezenty to moja pasja!