Prezenty z okazji ukończenia edukacji – TOP 8

Kiedy wreszcie nadejdzie upragniony moment dla każdego ucznia lub studenta, czyli zakończenie roku, warto zastanowić się nad zakupem odpowiedniego prezentu, aby uczcić tę okazję. Ukończenie edukacji jest zwieńczeniem całorocznego trudu wożonego w naukę oraz prace naukowe. Pozdawane egzaminy, uzyskany dyplom czy obroniona praca magisterska muszą się spotkać z odpowiednim przyjęciem. Obdarowanie pięknym, eleganckim i oryginalnym prezentem z okazji ukończenia edukacji to bardzo dobry pomysł na to, aby podkreślić, jak bardzo ten moment jest w życiu ważny. Specjalnie dla Was wybrałam TOP 8 najlepszych prezentów z okazji ukończenia edukacji. Oto moje propozycje!

Notes w skórze

Piękny i wysokiej jakości notes jest z pewnością doskonałym prezentem z okazji ukończenia edukacji. Błękitny kolor notesu idealnie pasuje dla studentki, która niedawno została długo oczekiwaną panią magister. Włoski design to przykład jak piękna może być galanteria skórzana, oraz biurowa. Rzemieślnicy z tej części świata przykładają ogromną wagę do wyglądu, materiału, oraz opakowania.

Notes w skórze

Źródło: luxuryproducts.pl

Stolik do laptopa

Stolik do laptopa skutecznie zapobiega przegrzewaniu się laptopa, przedłużając żywotność jego baterii i całego komputera. Dzięki stolikowi do laptopa wreszcie będziesz mógł komfortowo pracować na laptopie, leżąc w łóżku czy siedząc na kanapie. Dodatkowo, specjalnie na Twoje życzenie wykonany grawer, upamiętni czas końca edukacji.

Stolik do laptopa

Źródło: comfortable.pl

Pendrive

Pendrive jest świetnym pomysłem na prezent dla ucznia bądź studenta. Z okazji ukończenia edukacji podaruj jednak jego wersję dość niestandardową. Każdy, kto gra lub chciałby grać na gitarze, lubi podkreślać swoją sympatię do tego instrumentu. Warto takiej osobie podarować pendrive w kształcie gitary, który nie tylko przechowa jej pliki, ale przede wszystkim pozwoli jej wyrazić siebie.

Pendrive

Źródło: gadzeter.pl

Notatnik

Dla wkraczającego w dorosłe życie ucznia lub studenta bardzo dobrym pomysłem na prezent jest spersonalizowany notatnik. Taki notatnik z pewnością przyda się do zapisywania adresów poszukiwaczom pracy. Albo też do zapisywania nowych kontaktów, numerów telefonów czy po prostu ważnych myśli.

Notatnik

Źródło: crazyshop.pl

Organizer

Nawet podczas wakacji warto utrzymywać porządek oraz dobrą organizację. Osoba, która ukończyła edukację powinna postawić na dobry organizer. Z pewnością przyda się on w dalszym życiu zawodowym.

Organizer

Źródło: studioindygo.pl

Koszulka

Tym absolwentom, którzy tęsknią do lat studenckich możesz zakupić dosyć przewrotną koszulkę z napisem „Wieczny Student”. Świetny prezent na ukończenie edukacji z dużą dozą dobrego humoru!

Koszulka

Źródło: koszulki.com

Kurs Windsurfingu

Ukończenie edukacji jednoznacznie kojarzy się z upragnionymi wakacjami. Podaruj zatem absolwentowi wyjątkową przygodę! Woda, słońce, wiatr i dreszczyk emocji… to poczujesz gdy stajesz na desce surfingowej. Gdy pierwszy powiew wiatru porywa Cię i zaczynasz płynąć, czujesz, że to sport dla Ciebie. Windsurfing gwarantuje niezapomniane wrażenia i daje możliwość pokonania własnych słabości.

Kurs Windsurfingu

Źródło: zycietoprzygoda.pl

Wino

Ukończenie edukacji to świetna okazja, aby wypić toast za powodzenie absolwenta w dalszym życiu. A najlepiej wznieść toast dobrej jakości winem! Trzy butelki wybitnego Veltlinera z typowym dla szczepu aromatem i smakiem to wyśmienity wybór na tak ważną okazję!

Wino

Źródło: winoikieliszki.pl

Te i inne prezenty odpowiednie na ukończenie edukacji odnajdziecie w wyszukiwarce prezentów Prezenty.pl w zakładce Okazje – Ukończenie edukacji.

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO

  • Karina

    W październiku obroniłam pracę magisterską i od rodziców dostałam nowy tablet, a znajomi to poszli w innym kierunku i całą ekipą pojechaliśmy na podbój wielkopolski i tunelu aerodynamicznego, który znajduje się na terenie województwa 🙂