Prezenty na 40 urodziny

Total
0
Shares

Jak wybrać prezent na 40 urodziny

Para 40-latków
40 URODZINY

Mówi się, że ?życie zaczyna się po 40tce?. Choć jest w tym sporo prawdy, moment 40 urodzin bywa przeżywany bardzo różnie. 40 urodziny skłaniają do podsumowań i refleksji nad swoimi dotychczasowymi dokonaniami. Bywają doskonałą okazją do planowania przyszłości, podejmowania odważnych decyzji i wprowadzania znaczących zmian w swoim życiu. Wiele kobiet przeżywa z tego powodu przygnębienie i smutek, mężczyźni często mają nadzieję na przeżycie swojej drugiej młodości.

Czterdziestolatek ma z reguły sporo dystansu do siebie i świata, jest dojrzały i pewny siebie. Finansowa niezależność, stabilna kariera zawodowa i duże, odchowane już dzieci sprawiają, że może odzyskać życiową przestrzeń na realizację własnych pasji.

To właśnie w wieku 40 lat ludzie często postanawiają zrobić to, o czym zawsze marzyli, ale nigdy nie mieli odwagi, pieniędzy lub czasu, aby zrealizować swoje pragnienia.

Trafiony w dziesiątkę prezent na 40 urodziny może być zaczątkiem prawdziwie spektakularnych, pozytywnych zmian.

Prezenty na 40 urodziny dla niej

Kobieta po 40-stce wpatrzona w monitor
JEJ 40 URODZINY

Wybierając prezent na 40 urodziny dla kobiety powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim jej aktualną sytuację życiową i potrzeby. To, co ucieszy prężnie funkcjonująca kobietę sukcesu wcale nie musi uszczęśliwić pani domu, zajmującej się kilkuletnim szkrabem. Równie ważna jest zażyłość pomiędzy jubilatką, a osobą obdarowującą. Co innego kupimy w prezencie żonie, co innego sprezentujemy koleżance z pracy lub szefowej. Wybierając prezent dla niej pomyśl o tym, jaki efekt chciałbyś osiągnąć. W zależności od temperamentu jubilatki, jej oczekiwań oraz Waszej zażyłości:

POBUDŹ ADRENALINĘ

Aktywne prezenty będą idealnym podarunkiem na 40 urodziny. Stabilna finansowo czterdziestolatka z pewnością nie potrzebuje kolejnego przedmiotu, aby brać z życia to, co najlepsze. Ciekawe przeżycie, które wyzwoli adrenalinę i będzie źródłem wspaniałych wspomnień będzie w tym przypadku najlepszym wyborem.

POSTAW NA FUNKCJONALNOŚĆ

Wiele pań ceni sobie funkcjonalne, praktyczne prezenty, które na długo pozostaną pamiątka, podkreślającą wyjątkową więź i zażyłość. Jeśli planujesz obdarować czterdziestolatkę praktycznym prezentem, wybierz obraz ze zdjęcia, który będzie mogła powiesić w salonie, efektowną biżuterię z grawerem lub? rower miejski, który pozwoli jej pozostać w świetnej formie.

SPEŁNIJ NAJSKRYTSZE MARZENIA

40 urodziny to znakomita okazja do zrobienia czegoś, co zawsze chcieliśmy zrobić. Chcesz zaskoczyć swoją żonę? Podaruj jej lot szybowcem, o którym zawsze marzyła! Możesz być pewnie, że taki podarunek na długo pozostanie w jej pamięci, a Twoje starania i zaangażowanie zostaną dostrzeżone i docenione.

Zobacz wszystkie prezenty na 40 dla niej

Prezenty na 40 urodziny dla niego

Facet po 40
JEGO 40 URODZINY

Wybór prezentu na 40 urodziny dla niego nie jest sprawą prostą. Zwłaszcza, jeśli jubilat jest osobą, z którą łączy nas głęboka więź. Szczególnie wtedy chcielibyśmy, aby nasz prezent był niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju i aby wywołał na twarzy obdarowywanego prawdziwą radość.

Wielu mężczyzn w wieku 40 lat przeżywa swoją drugą młodość. Zasadzili drzewo, spłodzili syna, wybudowali dom, mogą wreszcie więc? zająć się sobą i swoimi pasjami.
Idealnie trafiony prezent na urodziny powinien być wybierany z zaangażowaniem i pasją.
Nawet drobny podarunek, dostosowany do osobowości i oczekiwań jubilata sprawi mu wiele radości i satysfakcji.

NOWE DOŚWIADCZENIA

Jeśli otrzymany prezent pozwoli jubilatowi na zdobycie nieznanych wcześniej doświadczeń czy przeżycie ciekawej przygody ? bingo! Cel został osiągnięty!
Aby wybrany podarunek okazał się strzałem w dziesiątkę, warto przeprowadzić mały wywiad wśród najbliższych jubilata i dowiedzieć się co mogłoby sprawić mu największą radość.
Jazda bolidem na torze wyścigowym? Off-road? A może przygoda na strzelnicy, dzięki której poczuje się jak prawdziwy Rambo?

WSPIERANIE PASJI

Obdarowywany czterdziestolatek jest zapalonym fanem motoryzacji? Z pewnością oniemieje z zachwytu, kiedy dostanie w prezencie możliwość przejażdżki sportowym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym.
Świętujesz urodziny prawdziwego pasjonata wina? Zabierz go na profesjonalną degustację trunków. Z pewnością będzie Ci niezwykle wdzięczny za prezent, który pozwoli mu rozwinąć jego zainteresowania.

ZABAWNY GADŻET

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są fanatykami gadżetów. Planując prezent na czterdzieste urodziny dla niego, pomyśl o gadżecie, który będzie zabawy, a jednocześnie świetnie odda temperament jubilata.

Twój mężczyzna marzy o pięknym BMW? Z pewnością ucieszy się dostając od Ciebie? BMW z czekolady. Pyszne i sycące, na długo zaspokoi jego apetyt.
A może od zawsze pragnął wcieli się w postać kultowego Jamesa Bonda? Już dziś może się nim stać! Zwłaszcza, jeśli na plakacie z filmu z agentem 007 dostrzeże własne oblicze.

Zobacz wszystkie prezenty na 40 dla niego

Prezent na 40 urodziny dla żony

Radosna żona
40 URODZINY ŻONY

Prezent na 40 urodziny dla żony to znakomita okazja, aby podarować ukochanej coś wyjątkowego. Bardzo często najlepszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas. Warto zatem zdecydować się na upominek, który pozwoli Wam wspólnie celebrować ten ważny dzień.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją żonę, zorganizuj romantyczną niespodziankę – wyjazd do SPA. Ciekawe w jaki sposób zareaguje, jeśli 20 minut przed planowanym wyjazdem poinformujesz ją o swoim podarunku, prosząc o spakowanie niezbędnych rzeczy?
Taki prezent pozwoli Wam odkryć w sobie dusze spontanicznych podróżników, odświeżyć wspomnienia i poczuć się młodziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli chciałbyś podarować żonie coś, co będzie dla niej pamiątką przez wiele kolejnych lat, zdobądź dla niej? gwiazdę z nieba. To wcale nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać! Istnieje możliwość nazwania gwiazdy dowolnym imieniem, wyboru konkretnej konstelacji oraz otrzymanie certyfikatu z opisem położenia i jasności, dedykacją dla obdarowywanej osoby oraz datą rejestracji. To wspaniały prezent na 40tkę!

Chcesz wywołać uśmiech na twarzy żony? Znajdź najlepszy prezent na 40 dla żony

Prezenty na 40 urodziny dla męża

Mąż pracuje w domu
40 URODZINY MĘŻA

40 urodziny męża to świetna okazja, aby podarować mu prezent, który będzie dla niego kompletnym zaskoczeniem i którego zupełnie się nie spodziewa. W zależności od preferencji, temperamentu i pasji obwarowywanego symbolikę te można wyrazić na kilka sposobów:

ZRÓB COŚ, CZEGO NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ZROBIŁEŚ!

Cenniejsze od materialnych prezentów mogą okazać się przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci. Te jakże unikalne chwile ? choć z reguły nie trwają zbyt długo ? stanowią cenne źródło wspomnień na kolejne lata. A czy nie o to przecież chodzi?
Chcąc zaskoczyć swojego męża możesz wybrać dla niego jazdę monster truckiem, który wydobędzie z niego najdziksze męskie cechy.
Dla panów, którzy zamiast stąpać po ziemi wolą bujać w obłokach, strzałem w dziesiątkę będzie kurs pilotażu.

SPERSONALIZUJ WSPOMNIENIA

Strzałem w dziesiątkę będzie także prezent w postaci spersonalizowanego wydruku wspomnień. Spersonalizowany wydruk wspomnień to obraz, na którym w sposób animowany, przedstawiony jest fragment ulicy ze wspomnieniami. To Ty wybierasz jakie elementy znajdą się na obrazie. Dzięki temu będziesz mieć możliwość stworzenia “obrazu wspomnień”, który będzie przypominał o ważnych osobach, momentach lub miejscach. Czyu można wyobraźić sobie lepszy prezewnt na 40 urodziny?

SPĘDŹ SMAKOWITE POPOŁUDNIE W DOBREJ RESTAURACJI

Dobrym prezentem na 40 urodziny męża będzie wspólna kolacja w świetnej restauracji. Zwłaszcza, jeśli na co dzień nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, będzie to znakomita okazja, aby spędzić ze sobą kilka wyjątkowych chwil chwil.

Znajdź najlepszy prezent na 40 męża

Prezenty na 40 urodziny dla koleżanki

Kobieta po 40-stce z tabletem
40 URODZINY KOLEŻANKI

Wybierając prezent na 40 urodziny koleżanki warto pokusić się o zakup czegoś drobnego i niezbyty kosztownego, co doskonale odda symboliczny wymiar 40 urodzin.

Na 40tkę koleżanki świetnie sprawdzą się wszystkie spersonalizowane prezenty, które możemy ozdobić własną dedykacją. Stylowa karafka na wino, kubek z zabawnym napisem czy spersonalizowany plakat filmowy ze zdjęciem ? wszystko zależy jedynie od naszej wyobraźni i poczucia humory osoby obdarowywanej.

Chcąc wywołać uśmiech zadowolenia na twarzy koleżanki możesz podarować jej również relaksujący masaż lub rytuał spa. Możesz być pewna, że taki upominek szczerze ją ucieszy. Zwłaszcza, jeśli na co dzień jest osobą zabieganą, dużo pracuje lub wychowuje dzieci, a na swoje przyjemności nie ma już zbyt wiele czasu.

Wszystkie prezenty na 40 urodziny koleżanki

Prezenty na 40 urodziny dla kolegi

Facet po 40-stce z kolegami
40 URODZINY KOLEGI

Prezent na 40 urodziny dla kolegi powinien być niezobowiązujący. Nie może być jednak przypadkowy i wybrany naprędce.
Nawet drobny, wybrany starannie podarunek będzie źródłem radości i satysfakcji. A za kilka lub kilkanaście lat stanie się znakomitym źródłem wspomnień

PREZENT DLA INFORMATYKA O NIETYPOWEJ PASJI

Jeśli Twój kolega, znudzony swoją pracą informatyk z wypiekami na twarzy rozwiązuje zagadki detektywistyczne, a książki o Sherlocku Holmesie połyka z prędkością światła, z pewnością ucieszy go prezent w postaci przygody w Espace Room ? pokoju tajemnic.

PODARUNEK DLA FANA GWIEZDNYCH WOJEN

Jeśli masz do czynienia z prawdziwym fanem Gwiezdnych Wojen, zafunduj koledze spersonalizowany plakat filmowy. Jego mina, kiedy zamiast głównego bohatera zobaczy na plakacie swoją podobiznę? Bezcenna!

Wszystkie prezenty na 40 urodziny kolegi.

Śmieszne prezenty na 40 urodziny

Imprezowa 40
ZABAWNA 40-STKA

40 urodziny to doskonała okazja do obdarowywania bliskich śmiesznymi, zabawnymi prezentami. Takie podarunki podkreślą dystans do siebie i świata, pokazując jednocześnie, że 40tka to dopiero początek nowej, ekscytującej drogi.

Chcąc wywołać na twarzy bliskie osoby prawdziwe salwy śmiechu, postaw na kreatywność i stwórz coś naprawdę unikalnego. W końcu 40 urodziny ma się tylko raz w życiu!

Obramowana okładka czasopisma ze zdjęciem jubilata i napisem ?Dziś czterdziestka?? A może foto stand, który uwieczni naturalnych rozmiarów bohatera wieczoru?

Na 40 urodziny możemy także zorganizować dla jubilata huczną imprezę niespodziankę w stylu lat 90. Taka impreza będzie okazją do świetnej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych, stanie się także źródłem wielu wspaniałych wspomnień.

Wszystkie śmieszne prezenty na 40 urodziny.

Artykuły podobne