prezent na 40 urodziny dla kolegi, którego nie znasz zbyt dobrze

Prezent na 40 urodziny dla kolegi, którego nie znasz zbyt dobrze

Total
0
Shares

Kumpel już wkrótce obchodzi okrągłe urodziny, a Ty zastanawiasz się co mu podarować? Jeśli zbyt dobrze go nie znasz, postaw na sprawdzone pomysły. Wybierz prezent na 40 urodziny dla kolegi z naszego zestawienia, a z całą pewnością będzie trafiony.

Przeczytaj poradnik o prezentach na 40-stkę

Prezent na 40 urodziny dla kolegi: wódka dębówka

prezent na 40 urodziny dla kolegi_wódka dębówka

fot. ceneo.pl

Polskim trunkiem narodowym jest czysta wódka. Jednak podarowanie na prezent zwykłej ?flaszki?, nawet dobrej jakości nie będzie w zbyt dobrym guście. Na czterdziestkę wybierz coś bardziej eleganckiego, na przykład jedną z kolekcji wódek Dębowa. Z szerokiej gamy butelek i beczułek na pewno wybierzesz coś odpowiedniego.

Prezent na 40 urodziny dla kolegi: grawerowany kufel

prezent na 40 urodziny dla kolegi_grawerowany kufel

fot. pinterest.com

Kolejną narodową tradycją jest picie piwa podczas oglądania meczu. Zatem upominkiem, który się przyda, szczególnie w czasie eliminacji do Mistrzostw Świata, będzie kufel na piwo. Oczywiście nie mówimy tutaj o zwykłej szklance, a o wygrawerowanym szkle z fajnym napisem. Dzięki temu jubilat nie pomyli więcej swojego piwa z piwem kolegów.

Prezent na 40 urodziny dla kolegi: wieczne pióro

prezent na 40 urodziny dla kolegi_wieczne pióro

fot. grawernia.pl

Kolega pracuje w biurze i często podpisuje dokumenty? Idealnym, ładnym prezentem będzie wieczne pióro z porządnej firmy. Taki upominek może wydawać się nudny, jednak jest praktyczny. Jeśli zatem nie wiesz, co mogłoby się spodobać jubilatowi zawsze wybieraj prezenty, które są użyteczne. W ten sposób upominek zawsze będzie udany.

Prezent na 40 urodziny dla kolegi: skórzany portfel

prezent na 40 urodziny dla kolegi_skórzany portfel

fot. aliexpress.com

Co można kupić mężczyźnie, który wszystko już ma? Coś, co ulega zniszczeniu. Jedną z takich rzeczy jest portfel. Każdy dorosły go posiada, jednak od czasu do czasu należy go wymienić. Podaruj koledze skórzany portfel, a kiedyś z pewnością mu się przyda.

Prezent na 40 urodziny dla kolegi: kubek termiczny

prezent na 40 urodziny dla kolegi_kubek termiczny

fot. imged.pl

Nie ważne, czy jubilat jest fanem kawy, czy herbaty ? kubek termiczny nadaje się na każdy rodzaj płynów. W czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani, coraz częściej jesteśmy zmuszeni do picia ciepłych napojów poza domem. Właśnie dlatego kubki utrzymujące temperaturę są takie modne. Jeśli zatem nie widziałeś kolegi z takim, koniecznie mu go podaruj.

Potrzebujesz więcej męskich inspiracji? Zajrzyj tutaj:

Sportowe gadżety dla mężczyzny ? top 5 na Jakiprezent.pl

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny do 100 złotych

Artykuły podobne

Podwodne show!

Szukasz pomysłu na świetną zabawę w wannie? Masz ochotę ubarwić zwyczajną kąpiel? Pomyśl, jak bardzo emocjonujące byłoby pluskanie się wspólnie z ukochanym w rozświetlonej kolorowymi światłami wodzie … Już nie…
Zobacz więcej ...