Upiorne przebrania dla kobiet

Kto powiedział, że Halloween jest tylko dla dzieci? Ogromna pomyłka! Dorośli też lubią się przebierać! To świetna okazja do świętowania, a stroje, które przygotujemy z tej okazji świetnie nadadzą się na karnawałowe przyjęcia. Dzisiaj sprawdzamy jakie są najpopularniejsze kobiece przebrania.

1. Lady Gotyk

Uwielbiasz rodzinę Adamsów? Czas wskoczyć w kostium głównej bohaterki i z klasą zachowywać się jak wiedźma. Pomaluj paznokcie na czarno, do dłoni weź kieliszek wypełniony krwią (a przynajmniej szkarłatnym winem!) i szalej aż do świtu, bo kto wie jak zareaguje twoje blade lico na promienie słońca?

przebrania_na_halloween_dla_kobiet_lady_gotyk

2. Czarownica

I to jaka czarująca! Asymetryczna spódnica podkreśli twoje kształty i pomoże zwrócić uwagę każdego mężczyzny obecnego na sali. Może uda Ci się wyczarować jakiegoś księcia? Uważaj tylko na tych zaklętych w żaby, zazwyczaj ściemniają.

przebrania_na_halloween_dla_kobiet_czarownica

3. Czarna wdowa

Strój upiornej, czarnej wdowy w stylu wiktoriańskim to propozycja dla tych osób, które lubią budzić emocje i podnosić innym ciśnienie krwi. Niejedna osoba, która zobaczy Was w tym kostiumie karnawałowym poczuje na plecach zimny pot. Dlatego jest to ciekawy pomysł na Halloween lub inne, przebierane okazje z dreszczykiem.

przebrania_na_halloween_dla_kobiet_czarna_wdowa

4. Świnka

Zabawny strój różowej świnki. To sympatyczne zwierzę od dawna jest niedoceniane, a w rzeczywistości wyróżnia się sporą inteligencją. Z pewnością zrobisz spore zamieszanie, jeżeli pojawisz się w tym kostiumie na przebieranej imprezie.

przebrania_na_halloween_dla_kobiet_swinka

5. Królowa Nilu

Strój Królowej Nilu – srogiej i bezwzględnej dla wrogów oraz łagodnej i opiekuńczej wobec swoich poddanych, którym raz na jakiś czas organizuje wielką fetę – oczywiście na swoją cześć. Kostium karnawałowy egipskiej władczyni świetnie sprawdzi się podczas przebieranej imprezy w starożytnym stylu i nie tylko.

przebrania_na_halloween_dla_kobiet_krolowa_nilu

Jeśli nie obchodzisz Halloween to może warto zorganizować konkurencyjną imprezę tylko po to aby wskoczyć w te niesamowite przebrania? Może impreza urodzinowa z motywem przewodnim albo alternatywne przebrania podczas wieczoru panieńskiego?

 

Źródło: partybox.pl

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Julia Adamska

Julia Adamska

Julia Adamska – studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz stosunków międzynarodowych na UAM. Pasjonatka dziennikarstwa, fanka Oriany Fallaci i ciężkiej muzyki. Interesuje się zdrowym odżywianiem, sportem, show biznesem. Oprócz studiowania pracuje w Kurierze Akademickim – programie emitowanym w TVP Poznań, tworzonym przez i dla studentów. Zakochana we wszystkich zwierzętach i często zbyt optymistycznie nastawiona do świata.