Przegląd prezentów ślubnych w sezonie lato 2014

Ślub to wydarzenie piękne i uroczyste, któremu towarzyszy wiele emocji, wzruszeń oraz przeżyć. Tego dnia Państwo Młodzi składają sobie uroczystą przysięgę deklarując wzajemną miłość, wierność i uczciwość. Ceremonia ślubna to moment jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego zaplanowana jest w najdrobniejszym szczególe. Jednak nie tylko przed nowożeńcami stoi dosyć poważne wyzwanie. Nie lada problem mają również sami goście, a związany jest on z wyborem odpowiedniego prezentu ślubnego.

Obecnie daje się zauważyć kilka trendów, jeśli chodzi o prezenty ślubne. Coraz częściej Państwo Młodzi tworzą listy ze wszystkimi przedmiotami, które są im potrzebne i chcieliby je otrzymać w postaci prezentów ślubnych. Pojawią się tam żelazka, tostery, sprzęty grające, pościele i inne akcesoria gospodarstwa domowego. Takie listy to znaczne ułatwienie dla gości, ponieważ zyskują oni pewność, że prezent będzie na pewno trafiony. Wciąż najbardziej chyba popularnym i trafionym prezentem jest gotówka. Zasada jest prosta: im bliższe pokrewieństwo, tym większa powinna być kwota pieniężna przeznaczona jako prezent ślubny. Kolejnym trendem prezentowym są prezenty pożyteczne, czyli takie, które mogą się nowożeńcom po prostu przydać. Ma to swoją rodzaju logikę, ponieważ zwykle bywa tak, iż młodzi ludzie po ślubie zaczynają wkraczać w dorosłość, urządzają swoje mieszkanie i szykują sobie fundamenty do przyszłego życia. Bardzo popularne stały się również prezenty spersonalizowane, czyli takie, które mają konkretne przesłanie dla konkretnej osoby. Tutaj możemy wymienić prezenty z grawerem, zdjęcia, albumy czy obrazy. Ostatnim typem prezentów, jakie możemy wyróżnić są prezenty odwołujące się do przeżyć. Skok ze spadochronem, pobyt dla dwojga w ekskluzywnym SPA czy też voucher na naukę windsurfingu to coraz częściej wybierane prezenty z okazji ślubu. I nic w tym dziwnego. Tego typu prezenty są niestandardowe, oryginalne a przede wszystkim zaskakujące.

Specjalnie dla Was wybrałam kilka prezentów ślubnych, które z pewnością trafią w gusta nowożeńców.

1. Kolekcja Przeżyć "Wyjątkowe emocje" 30 przeżyć do wyboru

Możesz podarować Młodej Parze coś naprawdę wyjątkowego! Postaw na przeżycia i emocje, bo właśnie taki prezent będzie zapamiętany i wspominany przez długie lata! Nowożeńcy będą mogli wybrać jedno z ponad 30 przeżyć opisanych w katalogu i jestem przekonana, że na pewno znajdą coś dla siebie. Dzień SPA, rejs widokowy z kolacją, jazda Subaru, lot paralotnią, wyprawa off-roadowa, kurs kulinarny, kurs wspinaczki to tylko niektóre z przeżyć, jakie czekają na Młodą Parę! Kolekcja Przeżyć dostarczana jest w eleganckim pudełku prezentowym.

Kolekcja Przeżyć

Cena: 549,00 zł

2. Voucher podarunkowy na 3-dniowy pobyt dla 2 osób w hotelu SPA

A co powiesz na to, aby podarować Młodej Parze coś naprawdę relaksującego? Przygotowania do ślubu – wybór sali, kamerzysty, fotografa, sukni czy garnitury to ogromny stres. Sama ceremonia ślubu to nie lada wydarzenie w życiu nowożeńców. Dlatego świetnym pomysłem na prezent jest voucher podarunkowy do SPA. Voucher ważny jest 12 miesięcy i Parze Młodej możesz go podarować w ozdobnym etui z kopertą. Do wyboru są 24 hotele SPA w całej Polsce – osoba obdarowana sama wybiera termin i miejsce realizacji vouchera.

Voucher podarunkowy

Cena: 700,00 zł

3. Personalizowany album na ślub

Subtelna opowieść o miłości, od dnia poznania się poprzez zaręczyny, ślub i wspólną przyszłość może być pomysłem na prezent ślubny trafiony w dziesiątkę. Tekst można dowolnie spersonalizować, wstawić aż 13 zdjęć pary oraz rodziny i przyjaciół, lub pozostać przy wersji w pełni zilustrowanej. Można również zlecić personalizację. Album zawiera 20 stron, drukowany na wysokiej jakości papierze, do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie. Taki prezent na pewno zaskoczy Państwa Młodych i wywoła uśmiech na ich twarzach!

Personalizowany album

Cena: 80,00 zł

4. Mozaika ze zdjęć na płótnie lub papierze fotograficznym

A co powiecie na mozaikę artystyczną stworzoną ze zdjęć Pary Młodej? Obrazy składowe to fotografie nowożeńców, które tworzą razem wspaniałą całość. Prace drukowane są na płótnie lub papierze fotograficznym oraz elegancko oprawione. Jest to naprawdę oryginalny pomysł na prezent z okazji ślubu.

Mozaika ze zdjęć

Cena: 249,00 zł

5. Mapa odkrywcy

Mapa Odkrywcy to tak naprawdę wielka zdrapka, dzięki której w oryginalny sposób Nowożeńcy będą mogli zaznaczyć miejsca, które udało im się zwiedzić, albo też odwiedzą je podczas podróży poślubnej. Jak z niej korzystać? To bardzo proste: po każdej podróży do nowego miejsca, zdrapujemy odpowiadającą mu powierzchnię na mapie i przypominamy sobie te wszystkie świetne uczucia, które towarzyszyły nam przy jego poznawaniu. Możemy poczuć się dokładnie tak, jakbyśmy odkrywali je jeszcze raz! Mapa odkrywcy to obowiązkowa pozycja dla nowożeńców, których pasją jest odkrywanie nowych zakątków i lądów.

Mapa odkrywcy

Cena: 79,00 zł

6. Zestaw upominkowy kieliszków do cięższego białego wina z butelką wina

Państwo Młodzi bardzo często zamiast kwiatów wolą dostać butelkę wina. Fajnym pomysłem jest zakup zestawu upominkowego z dwoma najwyższej klasy kieliszkami do chardonnay wina Sensis Plus z butelką znakomitego wina Roter Veltliner od czołowego producenta Austrii Bernharda Eckera z Wagram. Wino nagrodzone złotym medalem na tegorocznych Enoexpo w Krakowie na pewno zasmakuje nowożeńcom.

Zestaw upominkowy kieliszków

Cena: 237,00 zł

Te i inne prezenty ślubne możemy odnaleźć w serwisie JakiPrezent.pl w zakładce Śluby.

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO