Przyjemności czas

Total
0
Shares

Często zapominamy o tym, że życie mamy tylko jedno, że trzeba je wykorzystywać do cna. W szczególności na te małe przyjemności – to z nich mamy przecież najwięcej radości. Przyzwyczajamy się do tempa otaczającego nas świata nie wsłuchując się we własny rytm. Kiedy nagle okazuje się, że mamy wolnego czasu ponad miarę, gubimy się nie wiedząc co ze sobą zrobić. I właśnie wtedy należy powrócić do odsuniętych przez obowiązki małych przyjemności.

Ten prezent, z oczywistych względów, przeznaczony jest wielbicielom herbaty: “Elegancki serwis do herbaty ręcznie wykonany w pracowni Fudogama. Filigranowy imbryczek i czarki pokryto tradycyjnym zielonym szkliwem oribe, które jest dumą ceramików z rejonu Mino od XVI w. Nazwa szkliwa pochodzi od nazwiska Furuta Oribe – mistrza drogi herbaty, który u podobał sobie zwłaszcza ten właśnie styl ceramiczny”. Innymi słowy, coś dla pasjonata.

Kupisz w sklepie: Nagomi.pl

Cena: 275 zł.

Artykuły podobne

Ognista ruletka

Ta barowa, iście ognista ruletka zrelaksuje każdego. Po takich ilościach alkoholu nie ma bowiem osoby, która nie odpłynęłaby w błogi stan nieświadomości. Możesz oczywiście kręcić kołem, w duchu modląc się…
Zobacz więcej ...