Psia kość!

"Psia kość" to pierwsze co przychodzi mi do głowy, gdy spoglądam na tę miskę. Delikatne przekleństwo, które ciśnie się na usta powoduje fakt, że nowoczesny design wdarł się już nawet do "psiej budy"!

Naszym pupilom nie robi pewnie większej różnicy, czy jedzą z żółtej, zielonej czy ozdobnej miski. Zwróciliby jedynie uwagę, gdyby drastycznie zmniejszył się jej rozmiar 😉

Jednak dla ceniącego nowoczesny styl właściciela, również takie szczegóły są istotne a każdy przedmiot, który trafia do jego domu powinien być oryginalny, pomysłowy i mieć w sobie to coś. Miska słynnej marki InvotisTM zaspokoi te potrzeby. Jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a dzięki antypoślizgowej gumie umieszczonej na jej podstawie nie "odjedzie" podczas posiłku.

To niewątpliwie świetny pomysł na prezent z okazji Światowego Dnia Psa, który obchodzimy 9 marca! 🙂

Gdzie: www.crazyshop.pl

Ile: 39 zł

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

annaszofer

annaszofer

Panna Anna - ciekawa świata i języków. Słowami bawi się nieustannie, choć w tej dziedzinie nigdy nie doścignie swojego Mistrza: Leśmiana. Uwielbia comiesięczne przemeblowania, gotowanie i spacery z ulubionym dwunogiem. Łatwo się wzrusza. Przez życie płynie w rymie salsy. Sympatyczna i empatyczna. Co prawda nie ma białej brody a w czerwonym jej nie do twarzy, lecz wprost uwielbia obdarowywać innych! :)