Śnieżnobiała klasyka

Total
0
Shares

Moda zmienia się szybko, podobnie jak nastrój kobiety.

Nogawki spodni z "dzwonów" przechodzą w rurki, buty na szpilce w wygodny, stabilny obcas, fasony spódnic ewoluują -mówiąc hermetycznym i tylko dla wtajemniczonych zrozumiałym językiem- z ołówkowego w bombkę.  Czasem ledwo zdążymy zaopatrzyć się w pasiastą bluzkę, absolutny "must have" sezonu, w którym dominuje styl marynarski, a już nagle okazuje się, że to jednak kwiatki królują na światowych wybiegach i każda będąca na czasie kobieta powinna mieć choćby dodatek (apaszkę, okulary czy buty) w ten wzór.

Chcąc nadążyć za zmieniającymi się trendami łatwo o opróżnienie świnki-skarbonki i uczynienie portfela jedynie wizytownikiem. Bycie modnym to nie zawsze jednak ogromne koszta. Jak ubierać się z głową? To proste! Warto inwestować w rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody.

Do absolutnych klasyków należy biały T-shirt. Zwykły, jednokolorowy albo z nadrukiem, aplikacją, kokardką, łańcuszkiem czy guzikiem. Wybór jest ogromny! Każdy znajdzie dla siebie coś, co podkreśli jego osobowość.

Biała bluzeczka rozjaśni każdy strój oraz sprawi, że cera będzie wyglądała promiennie i świeżo. Wiosną i latem nie można się bez niego obyć!

Gdzie: w popularnych "sieciówkach", sklepach odzieżowych czy wysyłkowych

Ile: od ok 30 zł

Zdjęcia pochodzą ze strony www.we-dwoje.pl

Artykuły podobne