Śmieszne prezenty na 40 urodziny

Total
0
Shares

Twoja mam lub przyjaciółka zbliża się do tej magicznej liczby i już za chwilę skończy 40 urodziny? To nic strasznego, ale zamiast zestawu kemów na zmarszczki podaruj jej śmieszny gadżet, dzięki któremu poczuje, że 40 to niemal to samo co 25 🙂

Szukasz inspiracji na trafiony prezent z okazji 40 urodzin? Przeczytaj nasz poradnik o prezentach na 40 urodziny

Zapiśnik 40-tki

Jesteś szaloną 40-tką? Twój ulubiony film to Dzienniki Bridget Jonnes? Jesteśmy pewni, że notatnik spersonalizowany ’40-latka’ wpadnie Ci w oko. To doskonały prezent dla każdej zwariowanej babki!  Notes będzie niespotykany prezentem na różne okazje, ale na 40 urodziny będzie idealny zamiast kwiatka 🙂

smieszne_prezenty_na_40_urodziny

Szukaj prezentów z imieniem lub zdjęciem

fot. crazyshop.pl

 

Koszulka

Koszulka to bardzo praktyczny i konkretny prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy. Oferujemy wyjątkowe koszulki personalizowanie, dzięki którym prezent nabierze osobistego charakteru. Dodaj zdjęcie i opis, który najbardziej odpowiada charakterowi osoby, którą obdarowujesz – nie bój się, zrobisz to w kilka sekund dzięki specjalnemu kreatorowi.

smieszne_prezenty_na_40_urodziny_koszulka

Koszulki z nadrukiem 

fot. crazyshop.pl

Fartuszek

Fartuch spersonalizowany to doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto w kuchni czuje się jak ryba w wodzie i z przyjemnością dogadza kubkom smakowym ? swoim i swoich gości. Miła pamiątka, dzięki której w ciekawy i nietypowy sposób możemy docenić umiejętności kucharskie konkretnej osoby sprawiając jej przy okazji wiele radości. Fartuch KEEP CALM z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy w kuchni potrafią wyluzować i zachować pełen spokój, nawet gdy pieczeń jest sucha jak wiór, a ciasto wyszło z zakalcem. Zamawiając ten produkt sami decydujecie, jakie imię na nim umieścimy, dzięki czemu nabiera on wyjątkowego, osobistego charakteru.

smieszne_prezenty_na_40_urodziny_fartuch

Fartuszki 

fot. crazyshop.pl

Wino, które może być otwarte tylko przez solenizantkę

Butelka wina to wspaniały niezobowiązujący prezent na każdą okazję lub uzupełnienie większego upominku. Butelka wina spersonalizowana z imieniem i dedykacją to prezent wspaniały! Osoba nim obdarowana z pewnością poczuje się doceniona i wyróżniona, a Twoja inwencja niewątpliwie zostanie doceniona. Poza tym, jak często mamy okazję pić wino z butelki opatrzonej swoim imieniem?

smieszne_prezenty_na_40_urodziny_winoWina i inne alkohole

fot. crazyshop.pl

 

Czterdziestka nie musi być straszna, to kolejny moment na spędzenie cudownego wieczoru w gronie najbliższych, a zabawne prezenty tylko poprawą atmosferę tej uroczystości.

 

Artykuły podobne