Studencki prezent

Total
0
Shares

Jak zdefiniować studenta? Chodzi głodny, jest biedny i wszystkiego mu brakuje. Jest też niezwykle kreatywną bestią, która potrafi stworzyć coś z niczego – na przykład ugotować parówki w czajniku. Warto jednak zadbać o kogoś znajdującego się na tym trudnym etapie życia i nieco mu pomóc.

Wielofunkcyjny gadżet

Student potrafi zrobić żelazko z pary wodnej, ale czemu nie ułatwić mu życia? Możesz sprawić, że karta kredytowa – która pod koniec miesiąca wiąże się raczej ze smutnymi kalkukacjami niż z wesołymi podróżami do bankomatu – przestanie być najistotniejszą kartą w portfelu studenta. Podaruj mu wielofunkcyjną kartę ze stali nierdzewnej, dzięki której otworzy piwo, przykręci śrubkę albo obierze owoc. Życie stanie się łatwiejsze.

studencki_prezent_karta_przezycia

fot. static.handlosfera.pl

Biedny student

Nie trzeba zarabiać milionów, żeby móc… podcierać się pieniędzmi. Pozwól studentowi poczuć się jak bogacz, któremu forsa nie musi służyć jedynie do płacenia nią w sklepie. Niech poczuje, że powodzi mu się tak dobrze, że sam już nie wie, co zrobić z pieniędzmi. Dzięki papierowi toaletowemu z nadrukiem banknotu 100 euro będzie to możliwe. Wędrówki tam, gdzie król chadza piechotą, nabiorą nowej… wartości.

studencki_prezent_karta_papier_toaletowy

fot. static.handlosfera.pl

Student nie kaktus…

… pić musi. Spraw, żeby spożywanie alkoholu stało się jeszcze przyjemniejsze dzięki imprezowej wieży – grze dla kilku osób, polegającej na wyciąganiu drewnianych klocków z coraz bardziej chwiejnej konstrukcji. Na niektórych klockach umieszczone są instrukcje dla gracza – zdecydowanie związane z alkoholem. Nie zdziwcie się więc, że wraz z upływem czasu, nie tylko wieża będzie coraz bardziej chwiejna.

studencki_prezent_karta_wieża

fot. static.handlosfera.pl

A jeśli już o piciu mowa… studenci lubią różne wódki, najczęściej te najtańsze. Wszyscy są jednak zgodni co do tego, jaka wódka jest najlepsza – zimna. W tym burzliwym i chaotycznym okresie życia nikt nie ma jednak czasu wkładać alkoholu do zamrażalki. Możesz przyjść studentowi na ratunek, podarowując mu lodowe kieliszki. Dzięki specjalnemu płynowi, który zamarza i zmienia się w lód, wystarczy włożyć je na chwilę do zamrażalki, żeby przez dłuższy czas cieszyć się chłodnym alkoholem. Taki gadżet na pewno zrobi wrażenie!

Pamiętaj jeszcze o jednej ważnej rzeczy – każdy student z pewnością ucieszy się z jedzenia. Tak po prostu.

Artykuły podobne

Valkee – posłuchaj światła

Nienawidzę zimy… Jestem wybitnie nieodporny na niskie temperatury, a brak światła słonecznego, przyjemnie pieszczącego ciało ciepłem działa na mnie tak, że [ocenzurowano]. Co roku o tej porze roku mam problemy…
Zobacz więcej

Vivabox na Walentynki

Czternasty luty to wyjątkowy dzień, kiedy ludzie na całym świecie wyznają sobie miłość, a jeśli nie są zakochani, to życzą sobie i innym, aby ich także spotkało to wyjątkowe uczucie.…
Zobacz więcej

Drewniany piesek

Każde dziecko marzy, by mieć wiernego przyjaciela – czworonoga. Takiego, który towarzyszyłby w czasie zabawy i odpoczynku, nie odstępował nawet na krok; po prostu był zawsze blisko w chwilach radości…
Zobacz więcej