Terminal płatniczy prezentem dla rolnika?

Total
0
Shares

W obecnych czasach spora część obrotu gospodarczego odbywa się w ramach płatności bezgotówkowych. Jest to bardzo wygodne oraz bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy nosić przy sobie dużych ilości gotówki. Wystarczy posiadać kartę płatniczą, aby móc zapłacić zarówno za bilet autobusowy jak i samochód. Transakcje bezgotówkowe w Polsce stanowią olbrzymią część wszelkich płatności za towary oraz usługi i tendencja ta ma charakter wzrostowy. Jeśli więc prowadzimy nawet niewielki biznes, terminal płatniczy będzie dla nas szansą na pozyskanie nowych klientów, którzy preferują płatności kartą. Dostęp do terminali płatniczych dla przedsiębiorców, np. rolników nie jest sprawą trudną. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć i znaleźć taką propozycję zakupu terminala płatniczego, z której będziemy w pełni zadowoleni. 

Terminal płatniczy dla rolnika – warto być nowoczesnym

Terminal płatniczy dla rolnika może się wydawać pewną ekstrawagancją, ale nic bardziej mylnego. Coraz częściej kontrahenci korzystają z płatności bezgotówkowych, bo jest to po prostu o wiele wygodniejsze. Na posiadaniu takiego urządzenia zyska także rolnik, któremu łatwiej będzie sprzedawać mięso, zboże, owoce czy też inne produkty rolne. Z pewnością warto zainteresować się ofertą programu “Polska Bezgotówkowa”, bo dzięki niej płatności bezgotówkowe mogą się pojawić także i w naszym gospodarstwie. Jeśli więc ten temat ma dla nas istotne znaczenie, a terminal płatniczy jest nam niezbędny do tego, by rozwinąć skrzydła, to koniecznie powinniśmy odwiedzić stronę internetową: www.pep.pl. Polskie e-Płatności ułatwią nam dostęp do takiego urządzenia do płatności bezgotówkowej. Znajdziemy tam także wiele przydatnych informacji, dzięki którym o wiele łatwiej będzie nam podjąć tę przyszłościową decyzję. Dostawca terminala udzieli nam wszelkich informacji na jego temat, tak abyśmy w przyszłości nie mieli żadnych problemów z jego obsługą. Warto tutaj podkreślić, że w przypadku nowoczesnego terminala płatniczego możliwa jest także obsługa płatności kodem “Blik” a także płatności zbliżeniowych smartfonem. Możliwości zapłacenia bezgotówkowo u rolnika prowadzącego działalność gospodarczą to duży krok w XXI wiek, który z pewnością warto zrobić już dziś.

Terminale płatnicze do płatności bezgotówkowych – rozwiązanie, na które warto postawić

Dzięki coraz powszechniejszemu użyciu terminali, mamy więc możność nabycia większej liczby dostępnych produktów, niż miało to miejsce w latach poprzednich. Program “Polska Bezgotówkowa” jest polecany zwłaszcza tym rolnikom oraz innym przedsiębiorcom, którzy w ciągu ostatniego roku nie przyjmowali żadnych płatności bezgotówkowych, wykonywanych przy pomocy kart płatniczych. W takiej sytuacji terminal płatniczy otrzymamy za darmo, a przez pierwsze pięć miesięcy nie będziemy musieli płacić prowizji od transakcji. Koszty instalacji terminala płatniczego są więc właściwie zerowe. Z punktu widzenia rozwoju gospodarki krajowej posiadanie terminala będzie strzałem w dziesiątkę. Ułatwi on nam także generowanie raportów kasowych, wystawianie faktur oraz wyliczenie należnych podatków, itp. Od każdej transakcji przeprowadzonej terminalem trzeba odprowadzić prowizję, której koszt wynosi od pół procenta do dwóch procent, ale w przypadku korzystania z wyżej wymienionego programu w PeP można liczyć tutaj na duże udogodnienia, o czym przeczytamy na wyżej wymienionej stronie. Duże zainteresowanie płatnościami bezgotówkowymi przyniesie nam z pewnością dalszy rozwój rynku terminali płatniczych w niedalekiej przyszłości. Warto być częścią tego przedsięwzięcia, pomnażając własne zyski z dnia na dzień.

Artykuły podobne