Uciekający budzik ? Clocky

Total
0
Shares

Czyli skuteczny sposób na śpiochów, dla których przycisk ?drzemka? na budziku to zbawienna opcja pobudki. Lub dalszego spania.

Clocky jednak ma w nosie drzemkę ? jego misją jest, by cię obudzić, za wszelką cenę… nawet cenę dobrego humoru. Gdy rozlega się odgłos dzwonka, a ty wyciągasz rękę, by go wyłączyć, Clocky zeskakuje z twojej szafki nocnej, nadal dzwoniąc.

A ty, chcąc albo nie chcąc, wstajesz i musisz się za nim porządnie nabiegać, by go wyłączyć. A gdy już będziesz na nogach, zaliczysz poranną przebieżkę i wreszcie dorwiesz budzik na kółkach, będziesz na tyle rozbudzony, że o drzemce nie będzie mowy. A ty się przynajmniej do pracy nie spóźnisz.

Clocky znajdziecie w GizmoBox.

Inne prezenty dla śpiochów i innych znajdziecie na iPreznety.pl.

Artykuły podobne

Pogniecione wazony

   Moje znalezisko z czerwonejmaszyny wygląda, jak wyjęte żywcem z facebookowej strony "To nie jest pogniecione, tylko artystycznie wyprasowane". Wazony, które tam ujrzałem wziąłem w pierwszym momencie za jakiś papierowy…
Zobacz więcej ...

Od pucybuta do milionera

Zazwyczaj traktujemy powiedzenia tego typu zupełnie lekceważąco, choć rozumiemy i zgadzamy się z ich podstawowym przekazem. Może w tym tkwi tajemnica tego, że na naszym koncie nadal nie widnieją siedmiocyfrowe…
Zobacz więcej ...