Wyjątkowe „dziękuję” dla wyjątkowych osób

Rodzice to bez wątpienia najbardziej wyjątkowe osoby w życiu każdego człowieka. To Oni nas wychowywali, trwali przy nas w każdej sytuacji życiowej, kochali nas bezwarunkowo. Im zawdzięczamy to, kim teraz jesteśmy i co udało nam się osiągnąć. Czując Ich wsparcie i miłość, realizowaliśmy nasze plany i spełnialiśmy marzenia. Rodzice dodawali nam skrzydeł, wspierali nas i motywowali do działania.

 Najlepszym momentem, aby podziękować rodzicom za całokształt wychowania jest dzień ślubu. Ślub to moment emocjonalny, pełen wzruszeń i emocji. Wtedy też rozpoczyna się nowy etap w naszym życiu, rozstajemy się z rodzicami i wkraczamy w dorosłość. Dlatego też warto podziękować najważniejszym dla nas osobom w niebanalny sposób. Świetnym pomysłem na podziękowania dla rodziców są szklane statuetki 3D z wygrawerowaną dedykacją. Taki prezent jest nie tylko piękny i elegancki, ale również będzie stanowił niezapomnianą pamiątkę na całe życie. W internetowym sklepie crystalcity.pl odnalazłam statuetki z motywem dwóch przytulonych serc, które doskonale będą odzwierciedlały Waszą miłość i szacunek do rodziców.

Pamiątka Ślubu – Serca 3D wśród kwiatów duża statuetka

Pierwsza moja propozycja to wyjątkowa pamiątka ślubu z trójwymiarowym grawerunkiem dwóch przytulonych do siebie serc, na których umieszczono aplikację gołąbków i obrączek. Serca symbolizują miłość i namiętność, gołąbki oznaczają wierność, a obrączki zawarty związek małżeński. Całej kompozycji lekkości dodają otaczające ją kwiaty. Pod tym wyjątkowym wzorem możesz umieścić swój własny tekst podziękowania dla rodziców. Taka statuetka to niebanalny wyraz swojej miłości i uznania do rodziców, a efektowny, trójwymiarowy wzór wygrawerowany w statuetce z całą pewnością przypadnie Im do gustu.

Pamiątka Ślubu - Serca 3D wśród kwiatów duża statuetka

Pamiątka Ślubu – Serca 3D wśród kwiatów duża statuetka – cena: 239,00 zł

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D duża statuetka

Kolejną statuetką, jaką wybrałam na prezent ślubny dla rodziców jest wyjątkowa bryła z grawerunkiem pięknej, trójwymiarowej kompozycji dwóch serc, na których umieszczone zostały gołąbki symbolizujące uczucie, jakie połączyło parę kochających się ludzi. Statuetka z pięknym i ponadczasowym przesłaniem, które powinno przyświecać zakochanym przez całe życie. Na statuetce możesz wpisać własną dedykację tworząc bardzo osobistą pamiątkę ślubu, którą na pewno Wasi rodzice docenią i będą patrzeć na nią z rozrzewnieniem przez długie lata.

Podziękowanie dla rodziców - Serca 3D duża statuetka

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D duża statuetka – cena: 239,00 zł

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D wysoka statuetka

Kolejną statuetką zawierającą charakterystyczny motyw połączonych serc jest elegancka i wysoka statuetka ze szkła kryształowego, w której możesz wygrawerować własny tekst życzeń dla Rodziców. Na każdym sercu wygrawerowanym w statuetce umieszczony został gołąbek, symbol czystości uczucia jakie je połączył dwoje kochających się ludzi. Przed sercami rozpostarta została wstęga, będąca jednocześnie miejscem na Twoją dedykację. Podaruj rodzicom wyjątkową ślubną pamiątkę i spraw, aby ten jedyny w życiu dzień pozostał na zawsze w ich pamięci.

Podziękowanie dla rodziców - Serca 3D wysoka statuetka

Podziękowanie dla rodziców – Serca 3D wysoka statuetka – cena: 144,00 zł

Ślub to dzień jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Zadbajcie o to, aby był perfekcyjny pod każdym względem. A przede wszystkim nie zapominajcie tego dnia podziękować tym, dzięki którym jesteśmy kim jesteśmy…

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Małgo

Małgo

Rozważna i romantyczna, czy odważna i nieprzewidywalna? Różnie z tym bywa… Jedno jest pewne – dziennikarka pełną parą z wykształcenia i powołania.
Ukończyłam studia dziennikarskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, pisywałam do lokalnych gazet, prowadziłam audycje radiowe. Ostatnimi czasy związałam się z telewizją, gdzie pracowałam jako prezenterka i redaktorka. Niedawno rozpoczęłam przygodę z własną firmą kosmetyczną, gdzie spełniam się jako kobieta, właścicielka, blogerka.
Uwielbiam wszelkie nowinki modowe, dobrą muzykę czy ciekawą książkę. Pasjonują mnie podróże, jazda konna oraz dobra zabawa. Mam dobry gust, potrafię z „niczego” wyczarować „coś” wyjątkowego i niepowtarzalnego. Od wakacji 2013 roku realizuję się jako szczęśliwa mężatka.
Mam nadzieję, że moje artykuły na jakiprezent.pl przyniosą Państwu wiele radości, a moje rady będą przydatne w codziennym życiu. Jestem z Wami, piszę dla Was i myślę o Was nieustannie.
MAŁGO