sex in the city

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Total
0
Shares

Jaka jest różnica między przyjaciółką a koleżanką? Tej pierwszej zwierzasz się ze wszystkich sekretów, problemów i sama wysłuchujesz jej zwierzeń. Koleżanka to kobieta z którą lubisz spędzać czas, ale wiesz, że są tematy, których nie możesz z nią poruszyć. Z przyjaciółką łączy Cię szczególna więź, nawet jeśli nie uda wam się spotkać przez jakiś czas to znajomość przetrwa, przy koleżankach nie możesz być tego taka pewna.

Prezent dla przyjaciółki, która uwielbia modę

Godzinami przegląda blogi modowe, czyta relacje z pokazów mody i wycina wymarzone kreacje z gazet? To przykład prawdziwego modowego freaka, jeśli masz z nim doczynienia to kup drobiazg od jakiegoś projektanta. Nie stać Cię na Pradę i Gucciego? Spokojnie, nasi rodzimi twórcy są bardzo kreatywni i często o wiele tańsi. Może dzisiaj jeszcze mało znani, ale kto wie czy portfel od któregoś z nich nie będzie za kilka lat jedną z najbardziej pożądanych rzeczy podczas paryskiego tygodnia mody?

Kreatywny prezent dla przyjaciółki

Prezent dla kobiety to nie tylko biżuteria, ubrania i kosmetyki. Podaruj przyjaciółce coś co ją rozwinie i pozwoli jej odkryć w sobie nowe pasje.

Jak robić makijaż?

co_kupic_przyjaciolce_na_urodziny_ksiazka_palac_kolorow

 

fot. palackolorow.pl

Część z nas nie lubi go nosić, inne nie wyobrażają sobie opuszczać domu bez tej “warstwy ochronnej”, ale zawsze warto wiedzieć jak dopasować kosmetyki do rodzaju cery, kolory cieni do oprawy oka i jak konturować twarz. Album Pałac kolorów to nie typowy poradnik a zestaw zdjęć na których zwykłe kobiety dzięki magii makijażu przeobrażają się baśniowe postaci.

Warsztaty pole dance

co_kupic_przyjaciolce_na_urodziny_pole_dance

 

fot. taakiprezent.pl

Taniec na rurze przestaje być domeną pań lekkich obyczajów, a staje się świetnym sposobem na utrzymanie dobrej figury. Ponadto wiele występów to prawdziwa sztuka pokazywana przez taniec. Zainspiruj przyjaciółkę i podaruj jej aktywny prezent.

 

Prezent dla najlepszej koleżanki

co_kupic_przyjaciolce_na_urodziny_spa

 

fot. pinterest.com

Dziewczyna ewidentnie aspiruje na miano przyjaciółki i nie chcesz sprawiać jej zawodu swoim wyborem? Spokojnie, wspólne wyjście do SPA jest zawsze dobrym wyjściem J Zrelaksujecie się i poplotkujecie, wypijecie po lampce szampana aby uczcić jej święto. Nie zapomnij poinformować o tym fakcie hotelu do którego się udacie na wypoczynek część z nich lubi zaskakiwać i może wam zafundować niespodziewany prezent na urodziny koleżanki.

Fajny prezent dla przyjaciółki, który zbliży was do siebie jeszcze bardziej

Pewnie też pomyślałaś o SPA dla was, to dobry pomysł, ale postaw na oryginalny prezent dla przyjaciółki i zapewnij jej moc ekstremalnych wrażeń. Zerwij z nudą!

Off road

co_kupic_przyjaciolce_na_urodziny_off_road

 

fot. prezentzycia.pl

Czy jest coś bardziej ekstremalnego niż jazda terenowym samochodem przez bagna, błoto, góry i doliny? Czasami warto się ubrudzić aby poczuć skok adrenaliny we krwi!

Skok

co_kupic_przyjaciolce_na_urodziny_skok_z_222_metrow

 

fot. taakiprezent.pl

I to nie byle jaki, bo z najwyższej wieży w Polsce (i w Europie) przystosowanej do skoków. Wdrapcie się na komin o wysokości 222m i skoczcie. Spokojnie, będziecie przypięte liną. Niezapomniane wrażenia? Oczywiście. Ekstremalne przeżycia? Zawsze!

 

 

 

Postaraj się wybrać jak najlepiej, to z pewnością umocni wasze relacje. Oczywiście sama wiesz najlepiej jak wybrać idealny prezent, więc zdaj się na intuicję i daj znać czy twój pomysł się sprawdził w komentarzu pod postem!

 

Artykuły podobne