Dekoracja ścian bywa niełatwym zadaniem. W głowie mnożą się pomysły, a my nadal zastanawiamy się nad tym, co właściwie powiesić w naszym salonie. Tymczasem na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, na widok, których mamy ochotę się uśmiechnąć. Czas je wyeksponować!

Obraz na płótnie w nowej osłonie to pomysł na dekorację ściany lub prezent zarówno dla osób ceniących tradycję jak i dla zwolenników designu. Za sprawą technologii druku cyfrowego możesz wydrukować własne zdjęcie lub projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które naciągnięte na sosnową ramę (blejtram) zamieni się w najprawdziwszy obraz gotowy do powieszenia ścianie.

Z domowej kolekcji wybierz zdjęcie, które kochasz. Jeśli to zdjęcie ze starego rodzinnego albumu, możesz je zeskanować. Swój plik ze zdjęciem wyślij do sklepu Decomania.pl, a obsługa postara się zrobić wszystko, by format, przygotowanie pliku i efekty drukowanego obrazu spełniły twoje oczekiwania!

Baw się kolorami, formatem i tematyką swoich niepowtarzalnych projektów. Ze swojego zdjęcia możesz stworzyć obraz na płótnie, bądź wydrukować je w formie fototapety lub plakatu. W ten sposób modnie udekorujesz wnętrza swojego domu!

Nie masz pomysłu na własne zdjęcie na płótnie?Możesz poszperać w propozycjach galerii sklepu. Oprócz setek zdjęć z różnorodną tematyką na miłośników sztuki czekają reprodukcje cenionych polskich artystów (Leszek Kostuj ? surrealizm, abstrakcja aluzyjna, Tomasz Maroński ? fantastyka) i najlepszych fotografów (Tomasz Bąk ? akt, portret, Katarzyna Rzeszowska ? akt, Danuta Antas ? krajobraz, przyroda,  Marcin Sacha ? krajobraz).

Obrazem własnego autorstwa lub wybraną fotografią możesz obdarowywać również bliskie osoby, to doskonały prezent na urodziny, na parapetówkę, na rocznicę ślubu i wiele innych okazji!

 

 Obrazem własnego autorstwa lub wybraną fotografią możesz obdarowywać również bliskie osoby, to doskonały prezent na urodziny, na parapetówkę, na rocznicę ślubu i wiele innych okazji!Spójrz zatem nawolną ścianę w swoim mieszkaniu, zamknij na chwilę oczy? i wejdź do świata dekoracji wnętrz na www.DecoMania.pl !

Kupisz w Decomania.pl

Cena – bardzo różna w zależności od zdjęcia i formatu, najtańsze kupisz za 54,90, najdroższe sięgają 1000 złotych.

Artykuły podobne