Prezent na 30 urodziny dla singielki

Prezent na 30 urodziny dla singielki

Total
0
Shares

Właśnie dostałaś zaproszenie na imprezę i teraz zastanawiasz się, jaki prezent na 30 urodziny kupić? Jubilatka jest niezależną singielką cieszącą się życiem i czerpiącą z niego pełnymi garściami? A może po prostu jest zbyt zapracowana na związek? Jesteśmy w stanie pomóc Ci z wyborem prezentu w obu przypadkach.

Prezent na 30 urodziny dla kobiety zapracowanej

Jubilatka jest non-stop w pracy i wciąż pnie się po szczeblach zawodowej kariery? Podaruj jej upominek, który pomoże jej się odprężyć i oderwać od zawrotnego tempa biznesu.

Błogie lenistwo

Błogie lenistwo

Zapracowana kobieta na ogół nie myśli o tym, żeby się zrelaksować i chociaż na kilka dni odłożyć na bok wszystkie problemy i troski. Dlatego zmotywuj bizneswoman do odpoczynku i jako prezent na 30 urodziny daj jej voucher na masaż lub do SPA . Zabiegi możesz wybrać za nią lub kupić opcję, w której to ona zdecyduje, czego życzy sobie najbardziej. Kiedy już zazna odrobiny relaksu, na pewno doceni Twoją troskę o jej samopoczucie.

Zadbaj o zdrowie koleżanki

Zadbaj o zdrowie koleżanki

Kiedy jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu pomyśleć o swoim zdrowiu. Zapominamy także, jak ważna jest odpowiednia suplementacja i uodparnianie organizmu. Dlatego świetnym prezentem dla zabieganej kobiety będzie stworzenie dla niej zestawu z suplementami, które dostarczą jej potrzebnych minerałów oraz korzystnie wpłyną na jej wygląd, nastrój oraz wydajność. Pamiętaj, żeby wybierać produkty najlepszych producentów. Jako dodatek lub zamiennik do takiego prezentu możesz również wykupić jubilatce seanse w grocie solnej.

Prezent na 30 urodziny dla imprezowej optymistki

Podarunek urodzinowy dla tego typu kobiety powinien być szalony i niecodzienny. Wybierz dla niej coś zapierającego dech w piersiach.

Daj jej odlecieć

Daj jej odlecieć

Do realizacji tego prezentu potrzebujesz 100 sztuk kolorowych balonów, 200 metrów mocnej wstążki i około 1000 litrów helu. Jedak znacznie bardziej bezpiecznym i skutecznym wariantem na zrealizowanie odlotowego prezentu będzie po prostu podarowanie vouchera na swobodny lot w tunelu aerodynamicznym. Alternatywnym rozwiązaniem z wykorzystaniem wody jest Flyboard, na którym dziewczyna będzie unosiła się nad wodą. Niezapomniane emocje gwarantowane!

Niech wystrzela wszystkie frustracje

Niech wystrzela wszystkie frustracje

Chyba każdy z nas czasami jest tak zły i poirytowany, że ma ochotę coś zniszczyć, żeby dać upust negatywnym emocjom. Daj jubilatce szansę na wyżycie się na strzelnicy. Wykup dla niej lekcję z instruktorem lub karnet. Dzięki temu za każdym razem, kiedy coś ją zdenerwuje, będzie mogła sobie to wyobrazić, a zaraz potem zastrzelić.

Jeśli jesteś ciekawa większej ilości urodzinowych inspiracji, zapraszamy tutaj:

Prezent na urodziny dla dziewczyny do 70 zł! Top 10 pomysłów

Artykuły podobne