Żeby zupa nie była za słona

Total
0
Shares

Jak wiadomo zbyt duża ilość soli w zupie może prowadzić do konfliktów rodzinnych, dlatego warto spróbować uchronić młode małżeństwo przed przesoloną zupą. A zatem kurs gotowania dla dwojga w prezencie ślubnym, albo na rocznicę? Tak, to jest możliwe!

Taki kurs w formie jednego spotkania możemy znaleźć na stronie zycietoprzygoda.pl Wystarczy kupić bilet, który jest ważny 12 m-cy i młoda para, albo nasi przyjaciele sami ustalą datę swojego kursu. Kurs jest przeznaczony dla dwóch osób. No i przyszli kursanci sami wybierają jakich potraw z jakich zakątków świata chcieliby się nauczyć. Czy istnieją bardziej twórcze prezenty? A bardziej praktyczne? To ważna umiejętność, przecież jeść będą do końca życia!

P.S. Zawsze można liczyć, że darczyńca tak oryginalnego prezentu, zostanie zaproszony na pyszną własnoręcznie przygotowaną kolację (albo obiad) – to się opłaca!

Kupisz w sklepie: zycietoprzygoda.pl

Cena : 549zł

Artykuły podobne

Kobiety lubią niezawodne samochody

Przed zakupieniem samochodu kobiety zwykle wybierają odpowiedni model znacznie dłużej. Według niedawno przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia badań płeć piękna kupuje przede wszystkim niezawodne modele. Niezawodność to…
Zobacz więcej ...

Ciepłe serducho

Nie znam osoby, która lubi położyć się w nienagrzanym jeszcze ciepłem ciała łóżku. Wychłodzona pościel, zmęczenie po dniu pracy sprawiają, że można skonać z zimna! Owinięcie się kołdrą niczym dżdżownica…
Zobacz więcej ...