Żeby zupa nie była za słona

Total
0
Shares

Jak wiadomo zbyt duża ilość soli w zupie może prowadzić do konfliktów rodzinnych, dlatego warto spróbować uchronić młode małżeństwo przed przesoloną zupą. A zatem kurs gotowania dla dwojga w prezencie ślubnym, albo na rocznicę? Tak, to jest możliwe!

Taki kurs w formie jednego spotkania możemy znaleźć na stronie zycietoprzygoda.pl Wystarczy kupić bilet, który jest ważny 12 m-cy i młoda para, albo nasi przyjaciele sami ustalą datę swojego kursu. Kurs jest przeznaczony dla dwóch osób. No i przyszli kursanci sami wybierają jakich potraw z jakich zakątków świata chcieliby się nauczyć. Czy istnieją bardziej twórcze prezenty? A bardziej praktyczne? To ważna umiejętność, przecież jeść będą do końca życia!

P.S. Zawsze można liczyć, że darczyńca tak oryginalnego prezentu, zostanie zaproszony na pyszną własnoręcznie przygotowaną kolację (albo obiad) – to się opłaca!

Kupisz w sklepie: zycietoprzygoda.pl

Cena : 549zł

Artykuły podobne

Oddychająca bielizna

Prezent zawsze adekwatny – bez względu na okoliczności. Oddychająca, odprowadzająca na zewnątrz wilgoć koszulka z długimi rękawami. North Face znaczy jakość – bezszwowa, świetne dopasowanie do ciała, siateczkowe wstawki w…
Zobacz więcej

Strój fauna

    Karnawał możemy oficjalnie uznać za rozpoczęty. Pierwszy weekend po Trzech Króli, przed nami kolejne tygodnie grubych imprez. Do klubu oczywiście zarzucimy koszulę lub luzacki t-shirt, co jednak, gdy zostaniemy…
Zobacz więcej