Torebki i galanteria na prezent świąteczny

Total
0
Shares

Galanteria to jeden z częstszych pomysłów, po które sięgamy szukając prezentu świątecznego. Z pewnością tego rodzaju prezenty nie należą do najtańszych, ale ręczymy, że są to produkty bardzo wysokiej jakości, które posłużą kilka lat Poniżej kilka pomysłów na elegancki prezent dla kobiety lub mężczyzny.

Przedstawiony powyżej zegarek męski Doxa to tylko jedna z propozycji na szykowny męski zegarek. Nieodłączny atrybut każdego mężczyzny. Zegarki wznowionej kolekcji Grafic łączy kilka znamiennych i unikatowych zarazem cech. Doskonale prezentuje je linia Automatic. Kwadratowa koperta z polerowanej stali nierdzewnej (zakręcana śrubkami od spodu), antyrefleksyjne powlekane szkło szafirowe oraz tarcza barwiona na czarno z oryginalnymi liniami znaczącymi godziny ? to najbardziej charakterystyczne składowe.

Torebki

Jedna z najstarszych polskich marek ? Batycki to synonim luksusu i elegancji. Produkty tej marki można zaliczyć do klasy premium, ich najwyższa jakość wykonania, niepowtarzalny design, starannie wyselekcjonowane materiały sprawiają, że torebki te można ustawić na tej samej półce co zachodnie marki takie jak: Gucci, YSL.

Torebka skórzana Batycki, Royalpoint.pl

Torebka skórzana Batycki: 1140 zł

Zobacz więcej pomysłów na torebki damskie.

Torby skórzane

Made in Poland czyli wysoka jakość, oryginalny produkt. Torby skórzane polskiej firmy Daag wyróżniają się na tle konkurencji. Cechuje je bardzo oryginalny design. Torby przeznaczone do codziennego użytku w bardzo przystępnych cenach. Do kupienia w dużym wyborze kolorystycznym.

Torba skórzana na ramię Daag Jazzy, Royalpoint.pl

Torba skórzana na ramię Daag Jazzy: 369 zł

Zobacz także inne torby skórzane i teczki

Walizki Bjorn Borg

Wykonane są z trwałego i lekkiego materiału, jakim jest poliwęglan, walizki skandynawskiej marki Bjorn Borg wyróżniają się bardzo modnym połączeniem kolorów czarnym oraz żółtego. Równolegle ważny jest aspekt praktyczny – czerń dominuje, natomiast elementy żółte są tylko dyskretnym dodatkiem.

Walizka Bjorn Borg, Poyalpoint.pl

Walizka Bjorn Borg: 699 zł

Parasole

Parasol Doppler ? austyjacka precyzja. Parasole Doppler to wysokiej jakości produkty, które nie zawodzą w najtrudniejszych warunkach. Duży wybór kolorów oraz wzorów parasoli sprawia, że ciężko zdecydować się na jeden.

Parasol damski Doppler, Poyalpoint.pl

Parasol damski Doppler: 100 zł

Zobacz więcej  produktów sklepu Royalpoint.pl

Zobacz więcej pomysłów na prezent z kategorii galanteria

Artykuły podobne