Bo po nocy poślubnej…

Total
0
Shares

musi być śniadanie!

Dla niektórych śniadanie, to jedyny motyw by wstać z łóżka, inni tylko dlatego lubią chodzić spać, bo jak się obudzą rano to będzie pora na śniadanie. Według wielu diet śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, ważniejszym niż obiad. Poradniki zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania się piszą, że kolacji jeść nie należy, ale bez śniadania wyjść z domu nie wolno. A więc, jak domniemam śniadanie musi być czymś bardzo ważnym!

Wnioskując dalej zupełnie nie rozumiem, dlaczego tyle mówi się o romantycznych kolacjach, kolacjach przy świecach… a romantyczne śniadania gdzie, kiedy się o nich mówi? Śniadania są zupełnie dyskryminowane! Ponieważ trudno znaleźć receptę i miejsce gdzie można zjeść bądź zamówić romantyczne śniadanie, najlepiej przyrządzić je samemu, ale do tego trzeba mieć specjalistyczny sprzęt; oto i on!

Nie daj się zaskoczyć po nocy poślubnej, sam/sama zaskocz śniadaniem!

Kupisz w sklepie: fnak.pl

Cena : 129zł

Artykuły podobne

Pomysły na niezwykłe wesele

Nudna ceremonia ślubna i weselna impreza oparta na wykorzystywanych od pokoleń schematach powoli przechodzi do lamusa. Młodzi Państwo, coraz bardziej wymagający i kreatywni, szukają dla siebie nowych, ciekawych pomysłów na…
Zobacz więcej ...