Być superbohaterem. Marzy o tym chyba każdy chłopiec. Wyjątkowa siła, niezwykłe moce, ściganie złoczyńców i walka ze złem. Aby naprawdę wcielić się w rolę potrzeby jest odpowiedni strój. I oczywiście maska, która ukrywa prawdziwą twarz superbohatera przed światem.

Jeśli masz w domu brzdąca, który zaczytuje się w komiksach ze swoją ulubioną postacią oraz marzy o talerzyku z jej podobizną ? niezwykle trafionym prezentem okaże się przebranie. Strój superbohatera to pomysł nie tylko na karnawałowy prezent. Nada się również do domowej zabawy, w której po raz kolejny świat zostanie ocalony!

W sklepach internetowych znaleźć można kostiumy najważniejszych postaci, za którymi przepadają chłopcy (często również nawet Ci starsi, którzy sami są już tatusiami). Do klasyki należy już Superman ? niezwykły przybysz z planety Krypton, który jest szybszy od lecącej kuli, ma siłę lokomotywy i może przeskoczyć najwyższy budynek.

Znajdziemy w nich też Spidermana, czyli człowieka-pająka, jednego z najodważniejszych i najbardziej szlachetnych superbohaterów.

Bardzo lubiany jest też Batman, który co prawda nie posiada żadnych niezwykłych mocy lecz swoje zdolności zawdzięcza niezwykłym gadżetom oraz treningowi fizycznemu. Stacza on każdorazowo zwycięską walkę z wcielonym złem, czyli m.in. z Kobietą-Kotem, Jokerem i Strachem na Wróble.

Rozmiarówka jest nieubłagana: największy rozmiar dostępny jest na wzrost 140 cm.

Na Dzień Dziecka podaruj swojemu synkowi kostium ulubionego herosa!

Niech stanie się bohaterem w waszym domu!

Gdzie: w wielu sklepach internetowych, m.in. w aster.bazarek.pl

Ile: od ok 62 zł

Artykuły podobne

Biedronkowe inspiracje na świąteczny prezent dla malucha

W Wigilię Bożego Narodzenia wszyscy wypatrują na niebie pierwszej gwiazdki i z niecierpliwością oczekują na prezenty ukryte pod bogato ozdobioną choinką. W kolorowe pudełeczka, opakowania oraz kartony schowane są najskrytsze…
Zobacz więcej ...