Centrum Multimedialne WD TV Live HD Media Player

Total
0
Shares

Stare wysłużone video dawno odeszły do lamusa. To samo powoli spotyka odtwarzacze Blu-Ray. O starym poczciwym DVD mało już kto pamięta. Komputeryzacja i elektronika poszły już tak do przodu, tak zainwestowano w rozrywkę, że dziś wystarczy tak naprawdę dysk twardy, telewizor z HD i dobre łącze internetowe. No i sprytny organizator naszej cyfrowej przestrzeni.

Niecałe 2 lata temu Western Digital wypuścił na rynek centrum multimedialne TV Live HD Media Player. To taki rozdzielacz, kombajn do ogarnięcia tego wszystkiego, co zaśmieca nasze dyski. Można do niego podłączyć dwie różne pamięci – 2 wejścia USB. Wszystkie pliki są sortowane w uśrednionej liście. Możemy nimi: kopiować, przenosić, usuwać. Dla urządzeń oferujących Picture Transfer Protocol także znajduje się tu odpowiednie wsparcie. Możliwa jest nawigacja obrazami, tworzenie miniaturek, biblioteki multimediów. Zdjęcia mogą być do woli obrabiane, wyświetlane jako slajdy itp.

Pełne opcja video – przewijanie, stopowanie obrazu. Odtwarza pliki w najpopularniejszych formatach: .mkv (a więc i DTS), czy nawet FLAC. Jeśli chodzi o napisy to wyłącznie formaty .srt lub .sub. Nie ma też problemu z obrazami Full HD 1080p.

Z telewizorem lub kinem domowym połączymy się przy pomocy portu HDMI. Znajdziemy tu też złącza komponentowe i kompozytowe.

Port ethernet umożliwia podłączenie do domowej sieci. Dodatkową opcją jest opcja konfiguracji w bezprzewodowej sieci. Niektórym do gustu przypadnie pewnie jeszcze sieć LIVE 365 (radio i inne bajery).

Wedle dzisiejszych standardów sprzęt wiekowy, ale nie stracił na aktualności. Dzięki ogromnej ekspansji konkurencji znacznie potaniał, ale to chyba dobrze, prawda? Jeśli ktoś nie zamierza inwestować w przereklamowany moim zdaniem format Blu-Ray to szczerze WD TV Live HD Media Center polecam.

Ile: 439zł

Gdzie: komputronik.pl

Artykuły podobne

Cycaty kufel

Pyszne piwo prosto z piersi… No, prawie… Czyż ten kufel nie jest uroczy? Rozbawi każdego, kto spojrzy w jego słodkie piwne “oczy”. Dostarczy nie tylko przyjemnych wrażeń smakowych, lecz także…
Zobacz więcej ...