Co kupić dziewczynie na urodziny żeby jej zaimponować?

Total
0
Shares

Dziewczyny różnią się od chłopców, wiadomo, ale jak wymyślić fajny prezent na urodziny kiedy chcemy zdobyć jej serce? To bardzo stresujący moment dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku. Wiadomo, że niewłaściwy gadżet może przekreślić jego szanse. Jak uniknąć wpadki?

Prezent dla dziewczyny

Jesteś już w związku ze swoją wymarzoną dziewczyną, ale nie masz zamiaru przestawać jej zaskakiwać. Pamiętaj, że prezenty możesz jej dawać też bez okazji, z pewnością je doceni. Nie zapominaj o jej urodzinach, to najgorsze co możesz zrobić! Twój pomysł na urodziny nie musi ograniczać się do pudełka z czekoladkami i słodyczami. Zorganizuj jej przyjęcie urodzinowe, zaproś waszych przyjaciół, ugotuj coś (wierz mi, nawet jeśli nie czujesz się na siłach to zrobienie kilku kanapek, sałatki nie jest aż tak trudne, w internecie znajdziesz wiele stron z przepisami), zorganizuj muzykę.

co_kupic_dziewczynie_na_urodziny_zeby_jej_zaimponowac_spacer

fot. pinterest.com

Nie masz pieniędzy? To nic, zabierz ją na romantyczny spacer, zastanów się: gdzie po raz pierwszy ją pocałowałeś? jaka jest jej ulubiona kawiarnia? gdzie w waszym mieście znajdują się stare, klimatyczne budynki, parki? Na pewno coś znajdziesz i zaplanujesz świetną trasę.

Co kupić dziewczynie na 18?

Wyjątkowe urodziny, bo przekraczamy ten magiczny próg pomiędzy dzieciństwem a dorosłością.Jeszcze nastolatka, ale próbuje pokazać wszystkim, że jest odpowiedzialna i szalona jednocześnie. To dość trudny wiek w którym podejmujemy ważne decyzje i uczymy się jak poradzić sobie z ich konsekwencjami. Ciężko trafić z dobrym prezentem z ich okazji dlatego popularne stało się wręczanie gotówki. Nie każdemu jednak wypada podarować kopertę. Co można kupić dziewczynie na urodziny?

18 to świetny czas na podróże, za chwilę matura, a po niej najdłuższe wakacje życia. Czas zacząć podbijanie świata, najlepiej z mapą podróżnika na której można zaznaczyć gdzie byliśmy. Nie jest to zwykła mapa po której możemy kreślić długopisem, to ogromna zdrapka! Dziecinnie proste, po powrocie do domu po prostu zdrap miejsce z którego właśnie wróciłeś.

co_kupic_dziewczynie_na_urodziny_zeby_jej_zaimponowac_mapa_odkrywcy

fot. gadzeter.pl

Dziewczyna ma problemy z zasypianiem albo jest miłośniczką muzyki i nawet w nocy nie może się z nią rozstać? Spanie w słuchawkach jest niewygodne i może okazać się niebezpieczne dlatego proponuję muzyczną poduszkę. Możemy podłączyć ją do dowolnego sprzętu, mp3 czy smartfona i słuchać ulubionej playlisty. Spokojnie, nie obudzimy nikogo, muzyka będzie słyszana tylko przez osobę, która przyłoży głowę do tej niezwykłej poduszki.

co_kupic_dziewczynie_na_urodziny_zeby_jej_zaimponowac_muzyczna_poduszka

 

fot. 4gift.pl

Słodka koszulka z psiakiem i to nie byle jakim, bo mopsem. Te z pozoru brzydkie psiaki są uwielbiane przez dziewczyny i koszulka z jego pyszczkiem zrobi furorę!

co_kupic_dziewczynie_na_urodziny_zeby_jej_zaimponowac_koszulka_z_mopsem

fot. ministerstwogadzetow.pl

Gadżety dla kobiet

Są takie rzeczy, które przydadzą się każdej kobiecie niezależnie od wieku, statusu czy zainteresowań. Możemy kupować je w ciemno. Dzisiejsza moda na bycie fit zdaje się mieć wpływ na każdego, ale nawet jeśli ona nie dba o figurę to i tak ucieszy się z kubko-shakero-blendera w którym przygotuje pyszne koktajle owocowe albo… naleśniki 🙂 Zamiast mycia całej góry naczyń wszystko zastąpi nam jeden kubek.

fot. ministerstwogadzetow.pl

Taca śniadaniowa, bo każda z nas uwielbia śniadania w łóżku, ale nie lubi okruszków na prześcieradle. Nie ważne czy będzie je przygotowywał ukochany mężczyzna czy zrobi je sama dla siebie, jedzenie i łóżko to idealne połączenie. Zły nastrój, brzydka pogoda, wolny dzień albo choroba to okazje podczas których jedzenie w łóżku jest świetnym wyjściem!

co_kupic_dziewczynie_na_urodziny_zeby_jej_zaimponowac_taca_sniadaniowa

 

fot. comfortable.pl

Mam nadzieję, że prezent dla dziewczyny nie będzie dla Ciebie już problemem. Z tymi pomysłami z łatwością powinieneś sobie poradzić przy tym trudnym wyborze. Pamiętaj, że jej urodziny to święto i tego dnia powinieneś traktować ją jeszcze lepiej niż zwykle (o ile to możliwe ;))

Artykuły podobne