Klasyczne torebki Sabriny Pilewicz

Total
0
Shares

Coś dla fashionistek i wielbicielek mody!

Nie od dziś wiadomo, że torebka jest najwierniejszą towarzyszką kobiety. Każda z nas ma ją przy sobie praktycznie zawsze, nosząc ją w ręce, na ramieniu czy też przewieszoną przez ramię. Torebka ma przed sobą niezwykle trudne zadanie. Ma pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy: portfel, dokumenty, okulary, kosmetyki, chusteczki i wiele innych ważnych szpargałów. Czasem trafiają do niej nawet drobne zakupy czy książki z biblioteki. Ze względu na dużą eksploatację, dobra torebka powinna być wytrzymała, porządnie wykonana i oczywiście ładna.

Nie ma nic równie stylowego jak skórzana torebka o klasycznym, ponadczasowym fasonie. Polskie gwiazdy i celebrytki upodobały sobie szczególnie projekty Sabriny Pilewicz (przez złośliwych nazywane ?polskimi Birkin?, ze względu na dość duże podobieństwo do kultowych torebek Hermesa). Dostępnych jest kilka rodzajów charakterystycznych toreb, które pochodzą z autorskiej kolekcji o włosko brzmiącej nazwie ?la dolce vita.? W ?słodkim życiu? proponowanym przez Pilewicz znajdziemy model Milano, małą prostokątną torebeczkę z paskiem na nadgarstek i efektowną, stalową wizytówką projektantki. Torebka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Przypadnie więc do gustu zarówno zwolenniczkom niezobowiązującej czerni, jak i fankom koloru. W sam raz na wieczór 🙂

Cena: 500 zł

Znacznie większym modelem jest Roma, niezwykle funkcjonalna, mieszcząca format A4 torebka. Oprócz standardowego wyposażenia (kieszonka na komórkę, dwie kieszenie wewnętrzne) można znaleźć tu breloczek, przydatną smycz do kluczy oraz dwie kieszenie zewnętrzne. Model ten efektownie prezentuje się na przedramieniu i tak właśnie najczęściej noszony jest przez dumne posiadaczki.

 

Cena: 800 zł

Najbardziej znanym (i pożądanym) modelem jest Firenze. Bardzo podobna do poprzedniego modelu, jednak jeszcze większa 🙂 

Koszt tej maxi torebki to 900 zł

Przedstawione fasony i inne modele torebek znaleźć można na stronie projektantki: sabrinapilewicz.com

(Źródło: lula.pl)

(Źródło: luxlux.pl)

Artykuły podobne