Ach, lato, słońce, plaża… a na plażę, wiadomo, trzeba zaopatrzyć się w modne bikini. To ważne, żeby było ono dobrane do naszej figury oraz osobowości! Zwykle bikini stanowi bazę do doboru pozostałych akcesoriów plażowych. Tego lata super modne są żywe kolory i to właśnie tym wesołym trendem kierujcie się w doborze kostiumu kąpielowego. Przejrzeliśmy dla was oferty popularnych i dostępnych w Polsce sieciówek, oto co z wybraliśmy z ich oferty.

Różowe bikini z motywem falbanek spodoba się każdej z was, która nadal czuje się słodką dziewczynką. Żeby nie było zbyt mdłe wpleciono w nie również najmodniejszy kolor tego sezonu, czyli pomarańcz. Pochodzi z oferty sklepu Esotiq

Czerwony dwuczęściowy kostium w stylu retro marynarskim, spodoba się każdej fance stylizacji na pin-up girl. Kupicie go w sklepach Camaieu.

Motywy kwiatowe modne są każdego lata. To bikini w stonowanych, nieco już jesiennych kolorach, ma unikatowy top bez ramiączek. Znajdziecie go w sklepach H&M.

Afryka dzika ? tak w skrócie można opisać kostium inspirowany wpływami czarnego lądu. Pochodzi z oferty sieciówki Carry.

Ostatnia propozycja to tęczowe bikini, które rozweseli każdą plażę, nawet w nie do końca słoneczny dzień. Dostaniecie go również w sklepach Carry.

Artykuły podobne