Coś na ślubne życzenia

Total
0
Shares

Życzenia składane Młodej Parze po wyjściu z kościoła zawsze są szczere i wzruszające. To moment w którym padają bardzo ważne i pełne ciepła słowa, które czasem stanowią przestrogę dla Młodych czy są drogowskazem na wspólne życie. Dla Nowożeńców przyjmowanie gratulacji i życzeń to niezwykle wzruszająca chwila.

Niestety, pod wpływem emocji trudno zapamiętać wszystkie słowa, wypowiedziane przez ukochaną babcię, serdecznego przyjaciela czy tatę. Dlatego świetnym pomysłem jest Księga Gości Weselnych, dzięki której każdy jeszcze raz będzie miał okazję pogratulować Młodym zaślubin, złożyć ?od serca? garść życzeń oraz podzielić się swoimi refleksjami z uroczystości.


Księga Gości to wspaniała pamiątka z tego uroczystego dnia. Format książkowy oraz sztywna oprawa pozwolą komfortowo wpisać się do niej nawet ?na kolanie?. Wygląd pamiątkowej Księgi musi być oczywiście stosowny do okazji, w kolorystyce nawiązujący do ślubnych dekoracji. Najbezpieczniejsze są księgi białe lub ecru, które świetnie komponują się z większością dodatków.

Księgi mogą być bardziej lub mnie ozdobne ? wszystko zależy oczywiście od gustu Młodej Pary.

Na mniejszych przyjęciach świetnie sprawdza się pomysł, gdy Księga wędruje wśród zaproszonych gości wraz z aparatem Polaroid. Dzięki temu te kilka słów do Młodych może zostać opatrzonych zdjęciem zadowolonego Gościa weselnego. Do tak przemyślanej Księgi wraca się z uśmiechem na twarzy nawet w dwudziestą rocznicę ślubu 🙂

Gdzie: weselny-sklep.pl

Ile: ok 100 zł

Artykuły podobne