Prezent ślubny “z jajem”. Personalizowana pościel na ślub

Total
0
Shares

Personalizowany prezent na ślub

Nie wiem jak Wy, ale ja wraz z nadejściem lata i sezonu ślubów borykam się często z dylematem, co podarować na ślub dla znajomych czy rodziny. Listy prezentów, to rozwiązanie , które nie za każdym razem ratuje mi głowę. Mają wadę ? często są na nich rzeczy, których z wielu względów podarować nie chcemy, a z drugiej mimo listy możemy przecież wybrać model, który nie spodoba się nowożeńcom.

Mam pewną sprawdzoną strategię co do prezentów ślubnych. Najłatwiej jeśli do kupienia mam prezent ślubny dla znajomych, wtedy nie mam obaw, bo przed mną pójdą jeszcze ciocie, siostry, bracia, rodzice ze swoimi poważnym prezentami, co  w razie czego załatwia mi kwestię poważnego prezentu, po prostu zakładam, że od takich są inni. Ja zatem mogę kupić coś ?z jajem? i takie właśnie prezenty lubię robić najbardziej. Moją uwagę od razu zwróciły prezenty ze zdjęciem. Era personalizacji  w pełnym rozkwicie, zatem wybieram jakiś fajny przedmiot, tym razem polecam pościel.

Jak to powstaje?

Najpierw postarać się trzeba o zdjęcie pary w bardzo dobrej rozdzielczości, które następnie nanosi się na materiał i szyje z niego pościel. Całość jest obrabiana i hartowana, najczęściej w technologii Grawerton tak, żeby zdjęcie nie sprało się po kliku praniach, a kolory pozostały żywe. Całość wykonana jest bardzo solidnie, zapinana na suwak.  Cena zależeć będzie od wielkości nadruku, za projekt w większości sklepów nie zapłacicie. Standardowo oferują wymiar nadruku ok.20 x 28 cm, za dodatkową dopłatą możliwy będzie nadruk z dwóch stron poduszki. Efekt jest super, jeśli będzie to duży format, za który z pewnością trzeba będzie jednak więcej dopłacić.

Więcej personalizowanych prezentów na ślub. Zobacz>>

Artykuły podobne