Czego najbardziej potrzebuje student? 5 prezentów dla żaków

Total
0
Shares

Październik to miesiąc w którym rządzą studenci. To właśnie oni czy to po raz pierwszy czy kolejny przekraczają progi swoich uczelni wypełniając największe miasta w Polsce po brzegi. Krąży wokół nich wiele mitów i choć część z nich dość mocno odbiega od prawdy to przetestujemy je pod względem… prezentów, którymi możemy rozwiązać problemy żaków

#1 Student jest wiecznie głodny

Ten mit można łatwo obalić, w końcu wśród kampusów roi się od tanich pizzerii i barów mlecznych. Komu zdarzyło się jechać pociągiem w niedzielę lub tuż po świętach z pewnością słyszał charakterystyczny stukot słoików (wypchanych po brzegi jedzeniem od mamy). Studenci mają co jeść jednak nie wszyscy potrafią gotować i kurs, który zapewni im podstawy na pewno nie zaszkodzi!

czego_najbardziej_potrzebuje_student_5_prezentow_dla_zakow_kurs_gotowania

fot. katalogmarzen.pl

#2 Student jest niewsypany

W końcu kiedy nie kuje do egzaminów to włóczy się po pubach i klubach. Każdemu czasami jest potrzebny porządny zastrzyk energii, więc mały ekspres do kawy świetnie się sprawdzi o poranku w małej kuchni. Do tego paczka dobrej kawy i można ruszać podbijać świat!

czego_najbardziej_potrzebuje_student_5_prezentow_dla_zakow_ekspres_do_kawy

fot. garneczki.pl

#3 Student nie ma pieniędzy na ksero

To akurat często się zdarza, a po całonocnej imprezie mało kto ma siłę wstać na poranny wykład. Jak zdobyć notatki kiedy właściciel punktu ksero nie chce ich nam dać “na kreskę” a my nie mamy już od kogo pożyczyć? Wystarczy mieć skaner, najlepiej taki, który ma wiele funkcji czyli: ksero, skaner, drukarka w jednym.  Oczywiście przy takiej pomocy naukowej nikt już nie będzie musiał drukować ściąg!

czego_najbardziej_potrzebuje_student_5_prezentow_dla_zakow_ekspres_drukarka

fot. camino.pl

#4 Student nie lubi się uczyć

Czasami, gdy przedmiot jest wyjątkowo nudny ciężko jest skupić się na nim na tyle żeby wchodził do głowy jak tekst ulubionej piosenki. Dlatego pakiet startowy, swoista wyprawka studenta powinna zawierać: kolorowe flamastry, kalendarz w którym zmieści się plan zajęć i będzie dużo miejsca na notatki, zeszyty a4 z których można wyrywać kartki, zestaw długopisów, karteczki samoprzylepne, taśma klejąca i zszywacz. Dzięki takim prostym gadżetom nauka stanie się o wiele łatwiejsza.

czego_najbardziej_potrzebuje_student_5_prezentow_dla_zakow_wyprawka_szkolna

fot. elblag.net

#5 Student jest ciągle pijany

To akurat nieprawda, choć student wypić potrafi. W co zaopatrzyć imprezowicza? W duży zapas witaminy C, wody, jajek i… koszulkę na której będzie napisany jego adres. Wtedy, niezależnie jak “słaby” poczuje się nasz imprezowicz zawsze ktoś odstawi go do domu i obudzi się we własnym łóżku.

czego_najbardziej_potrzebuje_student_5_prezentow_dla_zakow_koszulka

fot. scroll.dlastudenta.pl

 

Jeśli te prezenty przypadły wam do gustu zerknijcie też na prezenty z okazji 18 urodzin, w końcu z tej okazji daje się najwięcej zabawnych gadżetów a te uwielbia każdy student!

 

Artykuły podobne