Dekoracje z okazji roczku!

Total
0
Shares

Nasz maluszek właśnie kończy pierwszy rok. To wyjątkowa chwila dla rodziców i rodziny. Choć dziecko zapamięta go głównie dzięki zdjęciom i filmom warto sprawić żeby był wyjątkowy. Oprócz prezentów z okazji pierwszych urodzin warto także zadbać o dekoracje, które zachwycą malucha i najbliższych.

Dekoracje na stole

Możemy kupić pięknie zdobione akcesoria do przystrojenia stołu. Będą nie tylko wyglądać bardzo uroczo, ale będą też praktyczne, bo papierowe. Po przyjęciu wystarczy je wyrzucić do kosza. Chociaż to może mało ekologiczne, każda mama dzidziusia wie ile jest przy nim pracy, więc każda zaoszczędzona chwila jest na wagę złota.

Papierowe talerzyki

dekoracje_z_okazji_roczku_talerzyki

fot. partyshow.pl

Serwetki

dekoracje_z_okazji_roczku_serwetki_papierowe

fot. partyshow.pl

Kubeczki

dekoracje_z_okazji_roczku_kubeczki

fot. partyshow.pl

Dekoracje dookoła

Czym może być impreza urodzinowa bez balonów? Muszą być tematyczne, dlatego najlepiej wybrać te, które mają kształt liczby jeden.

dekoracje_z_okazji_roczku_balon

fot. partyshow.pl

Konfetti to coś co rozbawi twojego malucha do łez. Wierz mi, że na widok latających obrazków oszaleje z radości i z pewnością będzie chciało je jak najszybciej pozbierać z podłogi dzięki czemu będziesz miała chwilę dla gości (ale nie za długą, bo będzie trzeba przypilnować dziecko – niech zje tort, a nie papierowe dekoracje ;))

dekoracje_z_okazji_roczku_konfetti

fot. partyshow.pl

Zaproszenie to rzecz obowiązkowa, w końcu bez gości nie ma po co robić imprezy! Nie ograniczaj się do wykonania telefonu do najbliższych, zrób prawdziwe zaroszenia, dla większego efektu możesz je wysłać pocztą, to wyjątkowo rzadki zwyczaj w dzisiejszych czasach, ale bardzo przyjemny!

dekoracje_z_okazji_roczku_zaproszenie

fot. partyshow.pl

Oczywiście nie możemy zapomnieć o torcie dla naszego maluszka. Możemy go zamówić w cukierni lub zrobić, ale ważne żeby był pięknie ozdobiony: postaciami z bajek, zwierzątkami lub po prostu kolorami. Do tego świeczki i pierwsze zdmuchiwanie ich płomienia… Tyle pierwszych wspomnień w ciągu jednego, krótkiego dnia… Jeszcze chwila a nasz solenizant pójdzie na studia!

Artykuły podobne