Często rodzice maja wielki problem w wyborze prezentu dla dorastającego już syna. Jeżeli nie podpowie sam rodzicom co chciałby otrzymać, Mama zostaje z problemem wyboru idealnego prezentu. Dzisiaj prezentujemy 5 najlepszych pomysłów na prezent dla ukochanego syna.

Jeżeli syn kończy już studia, a rodzice chętnie widzieliby go na wysokim stanowisku, idealnym pomysłem na prezent może okazać się zestaw dla przyszłego pana prezesa, w którym znajduje się krawat, spinki do mankietów i chustka. Elegancko zapakowane zrobią duże wrażenie przy wigilijnym stole. 

Zestaw dla eleganta, panprezent.pl

Zestaw dla eleganta – 69.90 zł

Dla syna, który lubi chwilę rozrywki w domu, można sprezentować mu elegancki zestaw do golfa w etui. Wszystko, co potrzebne do gry spakowane w eleganckie pokrowiec, w którym znajduje się składany kij, piłeczki i dołek. To doskonały prezent dla miłośników tego sportu.

Zestaw do gry w golfa, panprezent.pl

Zestaw do gry w golfa – 81.90 zł

Dla chłopaka, który nie potrafi rozstać się ze swoim komputerem, można wybrać elegancki zestaw do laptopa. Zawiera 3- portowy rozdzielacz USB oraz super płaską mysz optyczną, które zostały pokryte elegancką, naturalną skórą. Ozdobne etui doskonale posłuży za podkładkę pod mysz.

Zestaw do komputera, panprezent.pl

Zestaw do komputera – 139.90 zł

Niewidzialna półka to znakomity prezent dla syna, który lubi magiczne sztuczki. Półka zdobyła nagrodę Form 2007 na targach Tendence we Frankfurcie. Jest to wyjątkowa okazja aby pochwalić się znajomym i kolegom czymś zupełnie wyjątkowym!

Półka na książki, studioindygo.pl

Półka na książki – 58.00 zł

Świetnym pomysłem na prezent, może okazać się kurs fotografii dla początkujących. Można nauczyć się świadomej fotografii, przy wykorzystaniu swojego aparatu. To fantastyczny czas dla studenta na rozwijanie swoich umiejętności!

Kurs fotografii, katalogmarzen.pl

Kurs fotografii – 309.00 zł

Te oraz wiele innych fantastycznych pomysłów na prezent znajdziesz na jakiprezent.pl

Artykuły podobne

Prezenty dla mężczyzny

Znajdź prezent dla mężczyzny dopasowany do niego idealnie Są takie prezenty, które zapamiętujemy na całe życie. Prezent dla mężczyzny stawia przed nami kobietami wyzwanie w postaci zagadki: co kupić, aby…
Zobacz więcej ...