Cena: 129,90zł.

Kolorowy, radosny odtwarzacz MP4 firmy Intenso be?dzie znakomitym prezentem świątecznym pod choinkę dla dziewczynki. Designerska obudowa i kolor na pewno się spodoba.
Odtwarzacz posiada wewnętrzną pamięć o pojemnos?ci 4 GB. Obsługuje pliki dźwiękowe w standardach MP3 i WMA, zdjęcia w formacie JPEG oraz filmy AVI. Odtwarzacz ten wyposażono w zła?cze USB. Posiada ekran o przekątnej 1.5 cala. Dostępny jest również w innych kolorach.

Cena: 116,87zł.

Przenośny odtwarzacz AV MP3 / MP4, idealnie nadaje się słuchania muzyki. 

Odtwarzacz MP4 Sweex posiada wbudowaną kamerę oraz radio FM. 4GB pamięci umożliwi zapisanie aż 800 piosenek. Odczytuje wszystkie popularne formaty audio oraz video. Odczyta także zdjęcia i wyposażony jest w fukcję dyktafonu. Ma nieprzeciętny design, jest małych rozmiarów.

Cena: 132zł.

Sweex Optimuo to miniaturowe, ale w pełni funkcjonalne, przenośne centrum multimedialne, wyróżniające się stylowym designem i kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1,8?. Urządzenie potrafi odtwarzać muzykę i klipy wideo, a także wyświetlać zdjęcia. Poręczny klips pozwala na przymocowanie odtwarzacza do paska czy plecaka, a 4 GB wbudowanej pamięci pozwalają na zapisanie w urządzeniu całej kolekcji ulubionych albumów.

Cena: 269zł.

Ten odtwarzacz multimedialny to jeden z najnowszych modeli firmy Ainol. Jest wyposażony w ekran 4,3, umożliwia odtwarzanie filmów. Posiada standardowe wyjście TV-out. Zastosowano w nim także funkcję USB, umożliwiającą podłączenie zewnętrznej pamięci USB, telefonu, kamery, aparatu, itp. Możliwe jest także kopiowanie plików do pamięci urządzenia.Przyjemność słuchania muzyki zapewnia wbudowany głośnik w zestawie znajdują się wysokiej jakości słuchawki.

Artykuły podobne

Pyrkon 2011

    Już dziś chciałbym zaprosić wszystkich Wielkopolan i nie tylko na kolejną już edycję Pyrkonu!     Pyrkon to konwent fantasy organizowany przez stowarzyszenie fantastyki Druga Era, we współpracy z mniejszymi…
Zobacz więcej ...