Spalaj Świąteczne Kalorie w Domu z Bieżnią Magnetyczną!

Spalaj kalorie poświąteczne w zaciszu domu z bieżnią magnetyczną – to praktyczny i zdrowy prezent dla każdego, kto chce utrzymać formę bez wychodzenia na zewnątrz.
Total
0
Shares

Na poświąteczne zgryzoty, gdy w boczkach hula zmagazynowany bigos a nam się nie chce wyruszać na spotkanie czającej się na mrozie grypy, mamy poważny orzech do zgryzienia. Wszyscy wiemy, że spaliłoby się to i owo, ale jak to zrobić jeśli motywacji do gimnastyki szukać z lupą? Wtedy wystarczy pobiegać. Ale skąd wziąć motywację do wyjścia na zewnątrz w chłodne, zimowe dni?

Rozwiązaniem jest bieżnia magnetyczna – idealna do spokojnego i domowego spalania tłuszczu. To nowoczesne urządzenie to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy pragną utrzymać formę niezależnie od pogody za oknem. Teraz możesz uprawiać bieganie w zaciszu własnego domu, bez konieczności zmagania się z chłodnym powietrzem czy śliskimi chodnikami.

Bieżnia magnetyczna to inwestycja w zdrowie i samopoczucie. Nowoczesna konstrukcja oporu magnetycznego, regulowanego za pomocą pokrętła umocowanego w zasięgu ręki, pozwala dostosować intensywność treningu do swojego poziomu kondycji i celów treningowych.

Podczas treningu wartość tętna jest niezwykle ważna – dlatego bieżnia magnetyczna została wyposażona w sensory pomiaru pulsu umieszczone na poręczy. Przeciwpoślizgowy pas bieżny (111 x 32,5 cm) gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas biegania.

Konsola z komputerkiem zlicza czas trwania ćwiczeń, prędkość, dystans, spalone kalorie oraz puls – wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby monitorować postępy w swoim treningu. Licznik wyposażony jest w funkcję SCAN, a urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa.

Składana konstrukcja bieżni ułatwia przechowywanie urządzenia – po złożeniu wymiary wynoszą: szer./wys./dł. 65,5/141/73 cm. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie dysponują dużą przestrzenią w swoim domu. Pamiętajcie – tętno maksymalnie 140 na minutę.

Taki sprzęt może być nie tylko pomocą dla Ciebie, ale również świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Bieżnia magnetyczna to nie tylko prezent dla ciała, ale i dla ducha. Regularna aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na samopoczucie, poprawia koncentrację i pomaga w walce ze stresem. Tak więc, dając bieżnię magnetyczną na prezent, dbasz o zdrowie i samopoczucie swoich bliskich.

Niech bieżnia magnetyczna stanie się Twoim sprzymierzeńcem w walce z poświątecznymi kaloriami. Bo zdrowy prezent to prezent, który nigdy nie wychodzi z mody.

Artykuły podobne

Songs About Love

Songs About Love to kompilacja niezapomnianych miłosnych piosenek jak i największych przebojów ostatnich lat. Album będzie świetnym prezentem dla młodej pary, ponieważ z niektórymi piosenkami na pewno wiążą jakieś miłe…
Zobacz więcej ...