Heros jest niemiecką firmą od ponad 100 lat specjalizującą się w drewnianych zabawkach dla najmłodszych. Zabawki te, to tradycyjne drewniane klocki, które pamiętamy z naszego dzieciństwa, ale i nie tylko.  Heros w swojej szerokiej ofercie oprócz zwykłych drewnianych kloców ma również różne kolejki, zabawki kreatywne, konstrukcyjne, które pomogą Twojemu dziecku w  wielogodzinnych zabawach podczas których jego wyobraźnia nie będzie miała końca. Niemiecka precyzja i Bawarska fantazja nie raz zaskoczą Twojego Małego Konstruktora. Wszystkie zabawki posiadają europejskie atesty i są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka.

Jedną z propozycji firmy jest 9- elementowy zestaw w skład którego wchodzi: lokomotywa parowa, 3 wagony z ładunkiem. Dodatkowo wagony te połączone są zaczepami magnetycznymi, dzięki którym pociąg może odbywać długie podróże w świat fantazji i wyobraźni Twojego dziecka.

Pociąg Heros, Drewniaczek.eu, 43,80zł

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 48,30 zł

Kolejną propozycją jest 32-elementowy zestaw kolorowych kloców drewnianych. Ten zestaw Heros posiada w zestawie klocki z figurkami domków, samochodów, drzew. Idealny na pierwszą przygodę z drewnianymi klockami.

Klocki Heros, 32 elementy, Empik.com, 59,49zł

Sklep:Empik.com

Cena:59,49 zł

 Aby zabawa była jeszcze bardziej doskonała, przyda się większy zestaw klocków. Można zakupić zestaw składający się, aż ze 130 sztuk drewnianych elementów. Sprawią one, że Twoje dziecko, będzie mogło budować do woli.

Klocki Heros 130 szt, Drewniaczek.eu, 109,50 zł

Sklep:Drewniaczek.eu

Cena: 109,50 zł

Dla najmłodszych firma Heros przygotowała równie bogatą ofertę np. "Drewnianą ławeczkę do wbijania kul". Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci już od 1-go roku życia. Zabawa polega na wbijaniu młotkiem 4 kolorowych kul. Kule wbijamy w otwory znajdujące się w ławeczce. Kule po wbiciu wyskakują z boku i ustawiają się w równych rządku. Jest to doskonała zabawka dla Twojego Malucha. Dobrze wpłynie na wszechstronny rozwój dziecka poprzez różnorodne bodźce, wyostrzy ona wzrok i spostrzegawczość dziecka.

Drewniana ławeczka z kulami, Drewniaczek.eu, 99zł

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 99zł

Więcej pomysłów na klocki znajdziesz na JakiPrezent.pl

Artykuły podobne