“Kółko i krzyżyk” na kanapie – oryginalne, filcowe poduszki pomysłem na prezent na Dzień Dziecka

Total
0
Shares

Każdy rodzic z pewnością może podzielić się podobnym doświadczeniem, kiedy wracając po ciężkim dniu w pracy marzy tylko o tym, aby położyć się na wygodnej kanapie i odpocząć, ale spokoju nie dają mu błagania dziecka, żeby się z nim pobawić. Obie strony chcą dopiąć swego, ale dlaczego by nie spróbować osiągnąć konsensusu i zadowolić zarówno zmęczonego rodzica, jak i spragnione zabawy dziecko?

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Jedna z najprostszych gier na świecie, która niejednemu z nas uratowała życie podczas nudnych lekcji w szkole teraz dostępna jest w postaci… poduszki. Nie pozostaje zatem nic prostszego jak połączyć przyjemne z pożytecznym – odpoczywanie na wygodnej sofie z edukacyjną zabawą z dzieckiem.

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Poduszka z filcu z przypinanymi na rzepy kółkami i krzyżykami jest rozwiązaniem, którego szukasz. Dla ciebie nie będzie zbyt dużym wyzwaniem umysłowym po pracy, a u dziecka rozwinie zdolność logicznego myślenia. Oprócz tego, nie trzeba chyba wspominać o wartości czasu spędzonego na wspólnej zabawie dla poprawnego rozwoju psychicznego malucha.

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Jeżeli twoje dziecko jest wciąż za małe na zrozumienie zasad gry w "kółko i krzyżyk", zawsze może poćwiczyć na tej wdzięcznej filcowej poduszce swoje zdolności manualne – odczepiając i przyczepiając z powrotem kółka i krzyżyki.

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Ile: 89 zł

Gdzie: http://lilyshop.pl/

Zabawa jednak kiedyś się kończy, a wtedy poduszki z filcu zamieniają się z rozwijającej młody mózg zabawki w ascetyczny element wystroju wnętrza. Ozdoba i rozrywka w jednym.

Artykuły podobne

Personalizowana bajka dla dzieci

Jeśli chcecie sprawić nietuzinkowy prezent swojemu dziecku lub pragniecie  obdarować je czymś, co rozwinie jego wyobraźnię wybierzcie bajkę personalizowaną. W książkach personalizowanych, Twoje dziecko może być ich głównym bohaterem, a…
Zobacz więcej ...