drewniane prezenty na parapetówkę

Drewniane prezenty na parapetówkę

Total
0
Shares

Ekologia jest w modzie już od dłuższego czasu, a wraz z nią rzeczy z naturalnych materiałów. Dlatego zastanawiając się jakie prezenty na parapetówkę powinny się spodobać, stwierdziliśmy, że największą sympatią będą cieszyły się praktyczne, domowe przedmioty codziennego użytku. Przed Tobą (naszym zdaniem) najfajniejsze propozycje.

Prezenty na parapetówkę: podkładka pod laptopa

prezenty na parapetówkę_podkładka pod laptopa

fot. comfortable.pl

Żyjemy w czasach, kiedy coraz więcej pracy zabieramy do domu. Tym samym wiele dodatkowych godzin spędzamy przy laptopach. Żeby umilić nieco wiszenie nad klawiaturą możemy podarować podkładkę pod laptopa, dzięki której można korzystać z tego sprzętu na kanapie albo łóżku jednocześnie nie narażając się na szkodliwe promieniowanie. W każdym domu przyda się taki prezent.

Prezenty na parapetówkę: bambusowy zegar naścienny

prezenty na parapetówkę_bambusowy zegar naścienny

fot. blog.crazyshop.pl

W każdym domu nieodzownym elementem wystroju jest zegar naścienny. Może być różnej wielkości, w różnym stylu i wisieć w różnych miejscach, ale pewne jest, że nie ma mieszkania bez takiego zegarka. Jeśli zatem osoba (lub osoby), dla której szukasz prezentu wprowadza się do zupełnie nowego miejsca, w którym dopiero będzie się urządzać, taki upominek na pewno znajdzie swoje zastosowanie.

Prezenty na parapetówkę: waga łazienkowa

prezenty na parapetówkę_waga łazienkowa

fot. crazyshop.pl

Ten prezent może nie wszystkim kojarzyć się pozytywnie, dlatego dobrze przemyśl, czy obdarowywany się nie obrazi, gdy go dostanie. Wagę łazienkową na pewno docenią fani sportu oraz osoby, które dopiero potrzebują motywacji do zrzucenia kilku kilogramów. Niech nowy dom stanie się powodem do rozpoczęcia nowego trybu życia J

Prezenty na parapetówkę: zestaw do grilla

prezenty na parapetówkę_zestaw do grilla

fot. mygiftdna.pl

Parapetówka jest urządzana z powodu przeprowadzki do domu z ogrodem lub mieszkania z dużym tarasem? W takim razie na pewno gospodarze będą urządzać grille, więc z pewnością przyda im się zestaw specjalnych sztućcy. Ten z drewnianymi uchwytami nie tylko będzie fajnie wyglądał, ale także będzie praktyczny, ponieważ grillowe narzędzia nie będą się nagrzewać.

Prezenty na parapetówkę: stolik śniadaniowy

prezenty na parapetówkę_stolik śniadaniowy

fot. murrano.pl

Idealny upominek dla młodego małżeństwa lub pary, która właśnie postanowiła razem zamieszkać. Dając im stolik śniadaniowy, podarujesz także romantyczne, leniwe poranki. Jednak ten drewniany stolik przyda się nie tylko przy śniadaniach. Tak naprawdę ma całkiem sporo zastosowań. Właśnie dlatego jest to również bezpieczny prezent, ponieważ możesz mieć pewność, że się przyda.

Wszystkie prezenty znajdziesz na: Jakiprezent.pl

Sprawdź także inne pomysły na prezent do domu:

Co kupić na prezent na parapetówkę za 50 i 100 zł?

Co kupić na parapetówkę? Prezenty, które każdemu przypadną do gustu.

Praktyczne (i tanie!) prezenty na parapetówkę

 

Artykuły podobne

Czas na piknik!

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Powoli zrzucamy ciepłe kurtki, czapki i szaliki. Na myjniach samochodowych zaczynają tłoczyć się auta, a dzieciaki wylegają masowo na podwórka i trzepaki. Wszyscy…
Zobacz więcej ...