Czy wiesz, jaki jest najbardziej oryginalny, elegancki i wyrafinowany pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej albo dziewczyny, która właśnie wkracza w dorosłość? Szklany dildo Icicles, czyli sopelek lodu, który jednak ma wielką moc rozgrzewania. My, kobiety kochamy wszystko, co piękne i zmysłowe.  Szklane dildo wyglądają jak piękna ozdoba, którą nie jedna z nas z chęcią postawiłaby na komodzie w salonie. Nie do tego jednak służą. Mają przede wszystkim sprawiać nam przyjemność.

Iciclesy zrobione są ze szkła i są bardzo twarde. Można na nich wspaniale ćwiczyć mięsień Kegla zaciskając go i rozluźniając na dildo. A jak wiemy te ćwiczenia pomagają nam, kobietom w osiąganiu wspanialszych orgazmów, ułatwiają poród i przyspieszają powrót do kondycji intymnej po porodzie. Dodam, że kobieta, która umie kontrolować swój mięsień Kegla może dostarczyć mężczyźnie niezapomnianych chwil.

Szkło jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i wyjątkowych materiałów używanych do produkcji akcesoriów erotycznych. Jedną z jego zalet jest niesamowita higieniczność. Dzięki wysokiej gładkości i nieporowatości w szkle nie namnażają się bakterie i inne drobnoustroje. Wystarczy podstawowa higiena (zwykła woda z łagodnym mydłem) żeby zachować szklane dildo w absolutnej czystości. Ta cecha sprawia, że Iciclesy są doskonałą zabawką również dla alergików.

Największą zaletą i cechą zdecydowanie wyróżniającą szklane dildo spośród setek innych zabawek erotycznych, jest wysoka pojemność cieplna. Mówiąc prościej Iciclesy długo utrzymują temperaturę, co pozwala na otrzymanie dwóch różnych, ciekawych efektów. Po zanurzeniu ich na kilka minut w gorącej wodzie będą przyjemnie ciepłe i wspaniale rozluźnią napięte mięśnie. Jeśli włożysz je do lodówki, staną się zimne jak sopelki lodu. Zimno niesamowicie stymuluje i pobudza.

     

Kupisz w : Frywolnie.pl

Cena: od 99 zł

Artykuły podobne