Barowe klimaty fajna sprawa. Wiadomo – nie chodzi tylko o alkohol, ale o wszystko dookoła. Klimat, rozrywkę i przed wszystkim ludzi. Gdy znajomi wokół, to jedyne czego brakuje, to żeby czymś zając ręce. A jeśli są to jeszcze faceci, to oczywiście pójdzie się we współzawodnictwo. Stąd lotki, bilard, czy właśnie piłkarzyki. Super "sport". Błyskawiczna rozgrywka, akcja, połączenie zręczności z taktyką i komunikacją na polu walki. Piłka śmiga aż miło, atmosfera idzie w górę. Dla rozgrzanych emocjami gardeł zimne piwo jak znalazł.

Tego typu rozrywki znajdziemy niemal w każdym barze. Stąd między innymi nasze nimi zainteresowanie. Ale nie każdemu musi odpowiadać harmider lokali. Wielu z utęsknieniem czeka czasów, kiedy któryś z naszych znajomych w końcu zakupi taki sprzęt i ochoczo zaprosi nas do siebie. Ciszej, przytulniej, a i dla niektórych zaletą może się okazać zakupienie browarów i zakąsek w cenie sklepowej.

Pomocną dłoń wyciąga do nas firma Proyasport ze swoim modelem C10. To mini-piłkarzyki, które najlepiej od razu postawić na jakimś stole. Mają wymiary 69 x 36 x 23 cm i łącznie ważą 8kg. Rączki zostały wykonane z plastiku i prowadzą grę przy pomocy stalowych prowadnic zabezpieczonych gumowymi stoperami. Same piłkarzyki sa łożyskowe. Po obu stronach znajdziemy liczniki. W zestawie 2 piłeczki. Piszą też, że to niby dla przedziału wiekowego 4-8 lat. Nieprawda – dorośli mogą mieć z nich nie mniejszą frajdę.

Gdzie: mariolafruwa.pl

Ile: 139zł

 

Artykuły podobne

Organizator Motorp

Taki duperel na inne duperele. Do porządkowania, układania, ogarnięcia porozrzucanych w różnych miejscach ciuchów/książek/dokumentów/inszych inszości. A i ładnie wygląda, z etykietą z przodu ułatwiającą identyfikację skondensowanych gratów. Panowie – przyda…
Zobacz więcej ...