Prezenty pełne adrenaliny dla prawdziwego mężczyzny

Total
0
Shares

Czy wiecie, że prawdziwi mężczyźni obchodzą swoje święto 10 marca, kiedy to kultywowany jest Dzień Mężczyzn. Tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 roku w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz całej grupy ludzi w USA, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. W Polsce święto to jest stosunkowo mniej popularne niż konkurencyjny Dzień Chłopaka przypadający na 30 września. Jednak coraz częściej Dzień Mężczyzny jest przypominany w mediach i celebrowany przez większą liczbę Polaków.

Z okazji Dnia Mężczyzny inspirując się prezentami pełnymi przeżyć z KataloguMarzeń.pl wybrałam dla Waszych mężczyzn prezenty pełne adrenaliny. 

Mężczyźni uwielbiają sytuacje ekstremalne, w których krew mocno buzuje w żyłach! Wzrost ciśnienia, przyspieszone tętno, częstsze bicie serca ? to marzenie każdego mężczyzny, który uwielbia sporty z adrenaliną!

Podaruj swojemu mężczyźnie, mężowi, ojcu, dziadkowi prezent, który pobudzi emocje, rozpali żywioł zmysłów, a przede wszystkim będzie niesamowitym doświadczeniem. Wybrałam dla Was prezenty, które spodobają się każdemu żądnemu wrażeń mężczyźnie!

LOT SZYBOWCEM

Mężczyźni bardzo często marzą o lataniu. Wielu z nich chciało w przeszłości zostać pilotami sił powietrznych bądź spadochroniarzami. Obdarowując swojego mężczyznę prezentem w postaci lotu szybowcem możesz spełnić jego najskrytsze pragnienia. Latanie szybowcem to jedno z przyjemniejszych doświadczeń, jakie można przeżyć: unoszenie sie? w powietrzu, podziwianie pięknych widoków i delektowanie się sie? błogą chwilą to tylko niektóre atuty powietrznej atrakcji. Dlatego nie zwlekaj i już dziś wybierz lot szybowcem z okazji Dnia Mężczyzny dla swojego mężczyzny!

Lot szybowcem.

Lot szybowcem.

OFF ROAD 4X4

Ekstremalna jazda samochodem z napędem na cztery koła, ciężki warkot silnika, woda i błoto ? to tylko niektóre z atrybutów off-roadowych przejażdżek. Jeśli Twój mężczyzna jest miłośnikiem motoryzacji, uwielbia duże samochody i nie boi się wyzwań, jazda samochodem off-roadowym w terenie będzie dla niego znakomitą atrakcją! Przygoda za kierownica? samochodu terenowego to przeżycie dla oso?b aktywnych, szukających mocnych wrażeń! Każdy prawdziwy mężczyzna będzie bardzo zadowolony z tak wyjątkowego prezentu.

Off-road.

Off-road.

NURKOWANIE

A co powiesz na prezent, który pozwoli Twojemu mężczyźnie odkryć tajemniczy, podwodny świat? Przepiękna wodna fauna i flora są już w zasięgu ręki. Nie bądź banalna i nudna ? obdaruj swojego mężczyznę kursem z nurkowania! Prezent bardzo oryginalny, ciekawy, niebanalny! Szkolenie z nurkowania odbywa się pod czujnym okiem instruktora, który nauczy Twojego mężczyznę techniki nurkowania oraz przybliży mu zasady funkcjonowania sprzętu. Nurkuja?c można odnaleźć pod wodą prawdziwą przygodę, wyjątkowe piękno oraz poszukiwany spokój. A Twój mężczyzna na pewno będzie dozgonnie wdzięczny!

Zajęcia z nurkowania.

Zajęcia z nurkowania.

SAMOCHODY RAJDOWE

Jazda samochodem rajdowym u wielu mężczyzn wywołuje dreszcze oraz niesamowite emocje. Mężczyźni uwielbiają zawrotna prędkość, konie mechaniczne oraz podmuch wiatru na twarzy! Z okazji Dnia Mężczyzny możesz podarować swojemu ukochanemu krótkie szkolenie oraz jazdę prawdziwym samochodem rajdowym! Zagwarantujesz mu pełne adrenaliny chwile i przygodę niezapomnianą do końca życia!

Jazda samochodem rajdowym.

SKOK NA BUNGEE

Twój mężczyzna wielokrotnie dawał Ci do zrozumienia, że marzy o jakieś wielkiej przygodzie? Chwalił się, że skok z wysokości to dla niego bułka z makiem? Sprawdź to! Świetnym prezentem dla żądnego emocji mężczyzny będzie skok na bungee. Skoki na bungee to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych sportów extremalnych. Dostarczają one dużej dawki adrenaliny i podnoszą ciśnienie. Specjalny sprzęt oraz wyszkoleni instruktorzy zadbają o to, by skok został wykonany w umiejętny i bezpieczny sposo?b. Pozwól spróbować Twojemu mężczyźnie osiągnąć swój cel!

Skok na bungee.

Skok na bungee.

Prezenty, które zaproponowałam jako prezent dla mężczyzn są bez wątpienia inne. Nietuzinkowe, niebanalne, oryginalne. Takie, jaki jest właśnie Twój mężczyzna! Niech poczuje się przynajmniej ten jeden raz w roku naprawdę wyjątkowo!

Opens external link in new window

Artykuły podobne

Generator tęczy

Tęcza – arcydzieło natury… Kiedy pojawia się na niebie, hipnotyzuje swoją magiczną cudownością. Wpatrujemy się w nią zachłannie, wiedząc, że nie jest to częsty widok. A gdyby tak można było…
Zobacz więcej ...