Ding? Dang? Dong! Oj słychać już pierwszy dzwonek szkolny coraz głośniej. Wrzesień zbliża się do nas wielkimi krokami, a jesienna aura opanowała już atmosferę. Sklepowe półki aż trzeszczą od plecaków, zeszytów, książek, piórników. Artykuły szkolne opanowały witrynową przestrzeń. Początek roku to przecież czas, kiedy każde dziecko powinno a nawet musi być zaopatrzone w szkolne akcesoria. A jest ich do wyboru multum. Różnobarwne kolory, niesamowite kształty, wyjątkowe aplikacje. Któż z nas kilkanaście lat temu wyobraziłby sobie takie cuda? Obecnie wszystkiego jest pod dostatkiem. Wyszukiwarka Prezentów Jakiprezent.pl postanowiła sprawdzić, jakie gadżety w tym roku trafiły do sieci sklepów Empik. Oto najciekawsze z nich:

Długopis z imieniem

Długopis w szkole jest niezbędny. Oczywiście do pisania. W szkole pisze się dużo, intensywnie, często. Jednak zwykłe długopisy już dawno odeszły do lamusa. Teraz na topie są długopisy z imieniem. Kasia, Zuzia, Karolina, Ania i wiele innych dziewczynek odnajdą długopis przeznaczony specjalnie dla nich. Długopis z imieniem wcale nie jest kiepskim pomysłem, dzięki niemu zawsze będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko uniknie sytuacji, kiedy jego długopis przez pomyłkę znajdzie się w piórniku kolegi lub koleżanki. Żadna nie powie? mam taki sam. Chyba, że są w klasie cztery Anie?

Długopis

Plecak szkolny

Na pewno znacie Monster High. Dla tych, którzy nie kojarzą ? krótkie przypomnienie. Monster High to amerykańska linia lalek stworzona przez Garrett Sander z ilustracjami wykonanymi przez Kelly Riley. Zostały one oficjalnie wydane na rynek w lipcu 2010 roku. Postacie są inspirowane filmowymi potworami i fantastyką grozy, co odróżnia je od większości lalek. Postacie są przedstawione jako będące potomstwem lub związane ze sławnymi potworami takimi jak Dracula, potwór Frankensteina, mumia, meduza, potwór z Czarnej Laguny, zombie, wilkołakami, kotołakami i duchami. Plecak z motywem Monster High z pewnością zachwyci Twoje dziecko!

Plecak

Worek na buty

Czy pamiętacie dawne, lniane worki na buty, które szyły nam mamy? Takie worki już nie istnieją? Współczesne worki na buty są wielokolorowe, piękne, fantazyjne. To dobrze! Być może takie worki spowodują, że bytu będą chętniej zmieniane. Dzieci nie lubią zmieniać obuwia w szkole, jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że zmiana obuwia w korzystny sposób wpływa na ich zdrowie i funkcjonowanie. Pół biedy, gdy na dworze panuje ciepła pora. Jednak chodzenie przez ponad 8 godzin w grubych i sztywnych buciorach jest niewygodne i na pewno nie służy niczemu dobremu.

Worek

Kołozeszyt

Ten wynalazek uwielbiam najbardziej. Dzięki zeszytowi z kółeczkami Twoje dziecko nie będzie musiało nosić ze sobą do szkoły sterty zeszytów, każdy do innego przedmiotu. Kołozeszyt ma posegregowane, kolorowe karteczki, dzięki czemu każdy kolor może odpowiadać innemu przedmiotowi. Ponadto wyrywane w prosty sposób kartki to świetne rozwiązanie, gdy trzeba pozbyć się kartki, by coś przepisać na nowo.

Brulion

Gumki do ścierania

Rzecz prozaiczna, oczywista wręcz. Gumka do ścierania! Każdy uczeń ją ma i każdy uczeń musi mieć. Ołówek w szkole ma bardzo częste zastosowanie. Także nie chodzi tutaj o samą gumkę jednak o jej wzór. Gumki w kształcie Angry Birdsów to hit wśród dzieci w wieku szkolnym!

Gumki do ścierania

Opisane przez nas artykuły szkolne możecie odnaleźć w sklepie internetowym Empik.com.

Artykuły podobne

Wyjątkowy miś

Dziś będzie o misiach. Nie o tych twardych, pluszowych i wypchanych trocinami towarzyszach naszego dzieciństwa. Nie wspominam ich najlepiej. Nie miały wszystkich cech, które wymarzona przytulanka mieć powinna. Miękkość, ciepło,…
Zobacz więcej ...