Gotowanie to czysta przyjemność, czyli fartuszki kuchenne dla Pani Domu.

Total
0
Shares

Dla wszystkich kobiet tańczących z garami, które w kuchni realizują swoje pasje i czerpią radość z magii gotowania – świetnym prezentem będzie śliczny fartuszek.
Dodatek ten doceni każda Pani Domu. Rzeczywistość kuchenna bywa bowiem chlapiąca, tłusta i plamiasta. A oznak aktywności kuchennej z pewnością nie chcemy widzieć na naszych ubraniach. Żadna z nas do gotowania nie chce również przyodziewać wyciągniętych dresów oraz starego T-shirtu męża. Co to, to nie! Nawet podczas wykonywania obowiązków domowych kobieta powinna trzymać fason i wyglądać dobrze.

Pomóc w tym może tylko fartuszek. W zależności od gustu i preferencji wybrać możemy lniany, prosty fason w zabawne, ale stonowane kolorystycznie wzory, lub poszaleć z multikolorowym, nowoczesnym modelem z PCV.

Dla indywidualistek, wielbicielek kotów oraz klasyki proponuję fartuszek wykonany z tkaniny lniano-bawełnianej. Jest wygodny i nadaje się do prania w pralce. Do kompletu można dobrać jeszcze rękawice i ściereczki z tym samym wzorem 🙂

Gdzie: www.lnianyzaulek.com

Ile: 37,30 zł

Kto woli kuchenną tematykę również na fartuszku, temu wpadnie w oko model Oliwki.

Cena: 37,30 zł

Dla młodej i energicznej adeptki sztuki kulinarnej znalazłam pełen koloru fartuszek London. Pamiątka z podróży? Niekoniecznie. Na pewno świetny strój do smażenia bekonu 🙂

Gdzie: Fide.pl

Ile: 79,90 zł

Ostatnia propozycja to nowoczesny, łatwo zmywalny (bo wykonany z PCV) fartuch, który bajecznie prosto utrzymać w czystości. Gotowanie w czymś takim to czysta przyjemność!

Gdzie: Fide.pl

Ile: 79,90 zł

Artykuły podobne