Skuteczny podryw. 5 porad jak uwodzić dziewczynę

Total
0
Shares

Dziś będzie o dziewczynach. Jak poderwać dziewczynę? Najczęściej stawiamy sobie właśnie to pytanie, choć jak się nad tym głębiej zastanowić, raczej należało by zapytać jak być facetem, który ją zainteresuje? Prawda jest taka, że mężczyźni dzielą się tych, którzy z reguły podobają się kobietom i na tych, którzy nie wydają się im interesujący. Oczywiście chodzi o tu pierwsze, świeże wrażenie, jakie ktoś na nas wywiera bez głębszego poznania go. O czym powinien pamiętać facet, który chce sobą zainteresować kobietę?

  1. Bądź ukształtowany i miej kręgosłup, na którym opierasz swoją siłę: duchowość, inteligencja, dojrzałość emocjonalna, wiedza ? to tylko niektóre walory, na których możesz budować swój męski kręgosłup, często nazywany po prostu charyzmą.
  2. Bądź świadomy swojego uroku osobistego, rozwijaj go.
  3. Poznawaj sztukę uwodzenia ? naucz się uwodzić kobiety, ale wypracuj swój styl, tak, żebyś zawsze w nim do końca pozostawał sobą. Nie ma nic gorszego niż mężczyzna nieudolnie kreujący się na Casanovę.

Powyższe metody to pewne cechy ogólne, które kobiety cenią. Ponadto przygotowaliśmy check-listę, czyli mały sprawdzian do wykonania przed wyjściem i spotkaniem z płcią piękną. Z zasady chodzi o wejście w pewna grę. Kiedy już raz poczujesz się w niej dobrze, będziesz wiedzieć kim jesteś i czego chcesz ? będziesz w stanie zdobyć serce niemalże każdej kobiety. Czytając poniższe wskazówki, pokuś się o pytanie, czy znane są Tobie te kryteria? Jeśli nie, to nie wahaj się i zrób sobie ściągę by od czasu do czasu zerknąć i złapać pion.Czy ci się to podoba czy nie – jedno jest pewne : ona będzie sprawdzać czy posiadasz męską siłę (oczywiście nie tylko fizyczną). Potrzebuje tego by móc ci zaufać.

Silny meżczyzna

Oto 5 rad czym się kierować chcąc poderwać dziewczynę:

1. Nie stawiaj jej na piedestale. To w zasadzie najważniejsza rada. Wszystkie rozterki miłosne i problemy zaczynają się w momencie, kiedy odkrywamy, że kogoś nam brakuje, lub, co gorsza jeśli stwierdzamy, że ktoś jest dla nas niezastąpiony. Przekonujemy się o tym dopiero potem, będąc w oku cyklonu, że to oczywiście nieprawda ? nie ma ludzi niezastąpionych. Czas i doświadczenie świetnie nas o tym informują. Nie warto zatem kręcić na siebie bicza, by dać się nim wychłostać, przyznając jeji okazując, że ona jest po prostu idealna. Nikt taki nie jest!

2. Nie bądź nader uprzejmy! Grzeczni zawsze kończą jako ofiary. Kogo? Oprawców, których sami wcześniej orzekli numerem 1. Dopóki nie zarzucisz fałszywej postawy zawsze grzeczniejszego, która polega na tym, że nigdy nie mówisz głośniej niż ona, nie wchodzisz jej w słowo (zwłaszcza mówiąc ?nie?!), dopóty nie posiądziesz sztuki uwodzenia. A to może trwać długo, nawet całe życie!

3. Naucz się milczeć. Interesujący mężczyźni umieją mówić o sobie, ale umieją też sprawić, by inni chcieli im mówić o sobie. Robią to zadając właściwe pytania. Jak? Pokaż, że słuchasz i okazuj empatię. Jednak nie taką, której wyuczyłeś się z poradników!Szukaj wątków, które naprawdę Cię zaintersują, rozwijaj je i prowokuj odpowiedzi.

4. Naucz się mówić nie. Relacje damsko-męskie są jak wszystkie inne relacje władzy i należy od samego początku bronić swojego terytorium mówiąc ?nie?. No , może nie za każdym razem?

5. Naucz się odchodzić. Bez wątpienia prawdziwy sprawdzian siły mężczyzny to umieć opuścić kobietę, którą się kocha, lecz która nie kocha ciebie.

Jak wybrać metodę uwodzenia?

Nie istnieją magiczne formuły, ale istnieją techniki uwodzenia. Nie nauczysz się grać na pianinie lub pływać bazując tylko na instynkcie, lecz potrzebujesz przewodnika lub metody, spisanej lub nie.

Wielu Amerykanów zajmuje się już tematem uwodzenia ? opisują go tak szeroko jak instrukcję obsługi statku kosmicznego. Czy to właściwe podejście, skoro potrzebujesz w zasadzie jednego: odkryć w sobie, to coś, co przyciągnie do ciebie kobietę, a czego ty będziesz pewien na 100 %! Że jesteś silnym mężczyzną, który poprowadzi ją w fascynującym kierunku – w kierunku jej rozwoju!

Artykuły podobne

Śnieżnobiała klasyka

Moda zmienia się szybko, podobnie jak nastrój kobiety. Nogawki spodni z "dzwonów" przechodzą w rurki, buty na szpilce w wygodny, stabilny obcas, fasony spódnic ewoluują -mówiąc hermetycznym i tylko dla…
Zobacz więcej ...